ندای البرز
شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۴ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3310
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
 •   
  توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز
  مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز پس از بررسی، دو قاچاقچی مواد مخدر را به همراه همسرشان که آنان را در قاچاق مواد همراهی می‌کردند دستگیر و مقدار چهار کیلوگرم تریاک در بازرسی از مخفیگاه این باند چهار نفره کشف کردند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، سلمان امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  قزوین، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز  از فعالیت و تشکیل باند، توسط چهار نفر در زمینه تهیه و فروش مواد مخدر در این شهرستان مطلع و با بررسی و اطمینان از صحت خبر، در اقدامی اطلاعاتی، اقدام به دستگیری این باند نمودند.

  وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز  پس از بررسی، دو قاچاقچی مواد مخدر را به همراه همسرشان که آنان را در قاچاق مواد همراهی می‌کردند دستگیر و مقدار چهار کیلوگرم تریاک در بازرسی از مخفیگاه این باند چهار نفره کشف کردند.

  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه مأموران انتظامی قزوین در ایام عید نوروز نیز آماده خدمات‌رسانی به شهروندان قزوینی هستند، بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان  قزوین توسط منابع مردمی و شهروندان مسئول، از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر آگاه و با بکارگیری توانمندی‌ها و امکانات تخصصی  پلیس، اعضاء این باند چهار نفره را در یکی از روستاههای شهرستان البرز شناسایی و دستگیر و در بازرسی از منزل آنان، مقدار ۱۶۲ گرم هروئین و ۸۲ گرم ماده روانگردان شیشه کشف و ضبط کردند.

  امیری با بیان اینکه یک خودرو نیز در آزاد راه “قزوین-کرج” شناسایی و دستگیر شده است، عنوان کرد: مأموران نیروی انتظامی قزوین در اقدامی هوشیارانه حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزاد راه “قزوین-کرج” به یک دستگاه پژو پارس با دو سرنشین مشکوک و پس از متوقف کردن آن در بازرسی از خودرو، مقدار ۹۵۵ گرم ماده مخدر هروئین کشف و راننده و سرنشین پژو را دستگیر کردند.

  انتهای پیام/ ی

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">