ندای البرز
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۱۰ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11328
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
 •   
  معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین:
  معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین ضمن تأکید بر داشتن رویکرد پیشگیرانه در عرصه فرهنگی افزود: ما در زمینه ی آسیب در مهندسی فرهنگ، آینده پژوهی نداریم که به همین دلیل آسیب ها از برنامه ها پیش تر بوده اند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، بیست و هفتمین جلسه شورای معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز با حضور حجت الاسلام انصاری معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد.

  در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین علی انصاری به تبیین موضوع «آسیب در مهندسی فرهنگ» پرداخت و گفت : ما در زمینه ی آسیب در مهندسی فرهنگ، آینده پژوهی نداریم که به همین دلیل آسیب ها از برنامه ها پیش تر بوده اند.

  وی ضمن تأکید بر داشتن رویکرد پیشگیرانه در عرصه فرهنگی افزود: توسعه ی ظرفیت های رقابتی و بازتولید برنامه های ارزشی از طریق افزایش فعالیت ها و جاذبه دادن به آن ها سبب می شود تا ماهم سهم کوچکی در استفاده از فضاهای فرهنگی و آموزشی داشته باشیم.

  انصاری حضور مدیران کانون در جلسه ی شورای معاونین شهرستان البرز را عملی بی نظیر دانست و از مدیر آموزش و پرورش این شهرستان تشکر کرد.

  در ادامه؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز با اشاره به اهمیت فعالیت کانون ها، نسبت به تعیین روز ثابت دعا، راه اندازی هیئت های مذهبی و همچنین جمع آوری تالیفات دانش آموزان مقطع ابتدایی تاکید کرد.

  رشوند نجفی در خصوص کیفیت بخشی آموزشی در مدارس نیز به لزوم مطابقت شاخص های کیفیت بخشی شهرستان با معیارهای استان تاکید کرد.

  ارائه ی برنامه های دهه ی مبارک فجر و گزارش کار معاونت های پرورشی و آموزش ابتدایی نیز از دیگر مواردی بودند که در این جلسه به آن ها پرداخته شد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">