ندای البرز
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۱۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11794
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۳
 •   
  معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:
  معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: باید دیدها بازتر شود تا افراد بیشتری بتوانند در انتخابات شرکت کنند، تا انتخابات پرشور تری را داشته باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین، در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان البرز گفت: انقلاب ما یک حرکت اجتماعی و فرهنگی بود که انسان را به هویت اصلی خود بازگرداند.

  رحیمی افزود: علی رغم تنگناهای موجود، در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی خدمات بسیار زیادی به مردم ارائه شده است، به صورتی که امروز تمامی روستاهای کشور از نعمت آب سالم، جاده و امکانات لازم برخوردار هستند.

  وی ادامه داد: دولت بسیار خوب کار میکند و همه مسئولان وظیفه دارند تا مردم را به آینده روشن نظام امید وار کنند.

  رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در ادامه سخنان خود، به موضوع برگزاری انتخابات آتی مجلس خبرگان و شورای اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: انتخابات صحنه امتحان حساسی است که آینده امنیّتی و سیاسی کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد، لذا نباید این عرصه را به میدان قهر و گله مندی تبدیل کرد.

  رحیمی عنوان کرد:« باید دیدها بازتر شود تا افراد بیشتری بتوانند در انتخابات شرکت کنند، تا انتخابات پرشور تری را داشته باشیم».

  این مقام مسئول یادآور شد: هر شخصی که از فیلتر شورای نگهبان عبور کند مورد احترام همه خواهد بود و ادامه داد: نباید به دعوا های سیاسی توجه کرد، زیرا رهبر تیز بین انقلاب، همه امور را رصد کرده و با بیانات نافذ و تذکرات خود؛ مشکلات موجود را ازمیان خواهند برداشت.

  رحیمی ضمن تأکید بر رعایت اخلاق در انتخابات، تصریح کرد: نامزدهای انتخابات و هوادارن آنها باید از تهمت، افتراء و دروغگویی دوری کرده و برای کسب مقبولیت، یکدیگر را تخریب نکنند.

  وی ایراد داشت: فضای تبلیغات انتخاباتی باید نمایانگر وحدت و انسجام آحاد مردم جامعه بوده و با حضور حداکثری در کنار صندوقهای رأی متبلور شود.

  رحیمی با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: مسئولان نیز باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.

  رئیس ستاد انتخابات استان قزوین اضافه کرد: برگزاری انتخابات نیازمند مقدمات بسیاری است که هماهنگی ها و اقدامات اجرایی آن، از ابتدای سال تا کنون انجام پذیرفته و ادامه داد: همه امکانات لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب و سالم فراهم شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین بیان داشت: هیئت های اجرایی و نظارت، وظایف مربوط به خود را انجام داده اند و نیروی انتظامی نیز از آمادگی لازم برای تأمین امنیت انتخابات برخوردار است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز



  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">