ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۴ 2018 Feb 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10320
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند در یکصدو هشتاد و ششمین نشست کتابخوان کشور عنوان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ هیچ چیزی جای کتاب را نخواهد گرفت و باید فرهنگ مطالعه کتاب را در جامعه ترویج و نهادینه کرد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند در یکصدو هشتاد و ششمین نشست کتابخوان کشور که در سالن اجتماعات کتابخانه یادگار امام شهر محمدیّه برگزار شد گفت: یکی از آسیب هایی که کتاب و کتابخوانی را مورد تهدید قرار می دهند رسانه های دیداری و شنیداری هستند که امروزه در لایه های مختلف اجتماعی نفوذ پیدا کرده اند.

  طهماسبی افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ هیچ چیزی جای کتاب را نخواهد گرفت و باید فرهنگ مطالعه کتاب را در جامعه ترویج و نهادینه کرد.

  وی ضمن تقدیر از برگزاری این نشست و برنامه معرفی کتاب، افزود: برای نوشتن کتاب، علی الخصوص کتب علمی و تخصصی باید نویسنده  نیز از نظر محتوا متخصص بوده و از سطح علمی لازم برخودار باشد.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز اظهار داشت: متأسفانه غالب بازنشستگان کشورمان پس از  بازنشستگی به انتظار مرگ می نشینند در صورتی که در کشور های غربی اشخاصی همانند داروین به مطالعه، تحقیق، جهانگردی و تحصیل علم در دانشگاه می پردازند.

  امام جمعه شهر الوند عنوان کرد: علم آموزی مختص یک دوره زمانی خاص نیست و در هر سن، موقعیّت و منصبی می توان به آموختن پرداخت و همیشه کتاب خوان بود.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">