ندای البرز
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۴
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در دیدار با مديركل ورزش و جوانان استان قزوین بیان داشت: آينده ايران اسلامي در دست نسل جوان است، لذا مي بايست به اين قشر نگاه ويژه ای داشته باشيم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رضا عسگری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین که در محل فرمانداری البرز برگزار شد گفت: ورزش زمینه ای مناسب برای بروز استعدادها و درک بهتر توانایی هاست.

  وی ادامه داد: با آگاهی بخشی نسبت به مقوله ورزش می توانیم گام مهمی در الگوسازی برای جوانان برداریم.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز با اشاره به جمعیت جوان شهرستان و نقش خانواده ها در نهادینه کردن ورزش افزود: دستیابی به سکوهای قهرمانی و بین المللی، در سایه توسعه زیرساخت های ورزش در سطح جامعه استمرار می یابد و تا زمانی که فرهنگ ورزش عمومی در خانواده ها نهادینه نشود، به کسب موفقیتهای بیشتر نمی توان امیدوار بود .

  عسگری ادامه داد: هر چه در امر ورزش سرمایه گذاری کنیم از هزینه در حوزه های دیگر از جمله بهداشت و درمان کاسته می شود.

  این مقام مسئول با اشاره به فرابخشی بودن حوزه ورزش و جوانان تصریح کرد: آینده ایران اسلامی در دست نسل جوان است، لذا می بایست به این قشر نگاه ویژه ای داشته باشیم.

  عسگری با اشاره به عناوین کسب شده توسط جوانان، نوجوانان و بانوان شهرستان البرز خاطر نشان کرد: نباید از نقش موثر بانوان در تمامی ابعاد، از جمله نقش مادر بودن غافل شد، زیرا اگر بتوانیم مادران ورزشکار تربیت نماییم، قطعا خانواده ورزشکار خواهیم داشت و خانواده ورزشکار، سلامتی، تندرستی و نشاط در جامعه را بدنبال داشته و از بسیاری آسیب های اجتماعی همچون افسردگی ، اعتیاد و… پیشگیری می کند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">