ندای البرز
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۱۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11308
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
 •   
  با تجمع در مقابل فرمانداری شهرستان البرز،
  جمعی از بازنشستگان شرکت پوشینه بافت با تجمع در مقابل فرمانداری شهرستان البرز خواستار رسیدگی مسئولان به مشکلات آنان شدند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، نماینده کارگران شرکت پوشینه بافت شهر صنعتی البرز در مصاحبه با خبرنگار ندای البرز گفت: بارها با مسئولان استانداری قزوین، فرمانداری، دادگستری و اداره کار شهرستان البرز صحبت کرده و خواستار رسیدگی به مشکلات خود شدیم، اما متأسفانه بجز وعده های تکراری چیزی عاید ما نشده است.

  حسینی ادامه داد: کارفرمای قبلی شرکت با اطلاع مسئولان امر و به بهانه پرداخت مطالبات شرکت، اقدام به فروش دستگاه های موجود در شرکت نموده، اما تا کنون مطالبات معوقه ما پرداخت نشده است.

  وی ادامه داد: ۸ سال است که فقط ماهی ۵۰۰ هزار تومان حقوق دریافت میکنیم که اگر این شرایط ادامه داشته باشد، تصفیه حساب ما ۱۲ سال بطول خواهد انجامید.

  این تلاشگر بازنشسته شرکت پوشینه بافت اظهار داشت: همه بازنشستگانی که در این تجمع حضور دارند، انسانهای آبرومندی هستند که امروز شرمنده خانواده های خود شده  و خواستار احقاق حقوق پایمال شده خود هستند .

  دیگر بازنشسته حاضر در این تجمع نیز عنوان کرد: ما در تمامی عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته ایم، اما انگار پس از اتمام جنگ تحمیلی، کارگران به فراموشی سپرده شده اند.

  وی اضافه کرد: از سال ۹۲ بازنشسته شده ام، اما سنوات خدمتی و مطالبات معوق بنده از سال ۸۹ پرداخت نشده و هیچ ارگانی پاسخگو نیست.

  علی اکبری  تصریح کرد: دستگاه های  جدید نساجی شرکت به بهانه تصفیه بدهی بدهکاران و کارگران فروخته شد، اما تا کنون هیچ مسئولی پاسخگوی عدم پرداخت مطالبات کارگران  نبوده است.

  این رزمنده دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: ماه رمضان، سال نو و سال تحصیلی یک به یک سپری می شوند و ما باید شرمنده خانواده های خود باشیم  و هنگامی هم که به مسئولان مراجعه می کنیم آنان ما را دست به سر می کنند!

  وی افزود: ما از مسئولان مربوطه عاجزانه می خواهیم که به مشکلات ما رسیدگی کرده و موجبات پرداخت مطالبات ما را فراهم کنند.

  گفتنی است، شرکت پوشینه بافت یکی از قربانیان اجرای ناصحیح خصوصی سازی و رکود در صنعت نساجی است که در سالهای نه چندان دور،  بیش از ۲ هزار کارگر در آن مشغول بکار بوده و روزانه ۳۶ تن منسوجات تولید میکردند، اما این شرکت در سال ۹۰ تعطیل و در خواست ورشکستگی آن در ابتدای سال ۹۱ به مراجع قضایی ارسال شده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">