ندای البرز
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۱۱ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11918
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۲
 •   
  با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛
  سالن ورزشی، المان شهری و مقبره الشهدای شهر بیدستان با حضور استاندار قزوین و هیأت همراه افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز فریدون همتی طی دیدار از شهر بیدستان پروژه‌های عمرانی این شهر را به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر افتتاح کرد.

  رضا طاهری شهرداری شهر بیدستان در افتتاحیه پروژه‌های عمرانی این شهر ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و خوش‌‌آمدگویی به استاندار قزوین و هیأت همراه اظهار کرد: جمعیت این شهر ۷۵ درصد بومی این شهر نبوده و اکثر ساکنان شهر بیدستان در شهرک صنعتی البرز مشغول به کار بوده و کشاورز هستند.

  وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری شهر بیدستان و شورای اسلامی این شهر مطرح کرد: یکی از اقدامات شهرداری شهر بیدستان بهسازی معابر و مسیرهای روکش آسفالت شده و زیر ساخت‌های امنیتی، احداث یک واحد کلانتری، نوسازی شهر و جمع‌آوری زباله است.

   

   

  شهردار شهر بیدستان ادامه داد: اراضی این شهر با مساحت ۱۰۷ هکتار زمین و بودجه اختصاص یافته در سال جاری به این شهر ۷ میلیارد تومان است که باید با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهر بیدستان و نیازمندی‌های رفاهی و تجهیزات شهری، این مهم از سوی مسئولان برای ارتقای سطح شهری در دستور کار آنان قرار گیرد.

  گفتنی است، از جمله پروژه‌های افتتاحی شهر بیدستان می‌توان به المان ورودی این شهر و سالن آمفی تئاتر شهرداری شهر بیدستان اشاره کرد.

  یادآور می‌شود، پروژ‌ه‌های عمرانی از قبیل سالن ورزشی، المان شهری و یادمان شهدا در شهر بیدستان با حضور استاندار قزوین، منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین و هیأت همراه ظهر امروز افتتاح شد.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">