ندای البرز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۹ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20686
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷
 •   
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین از عموم مردم در خواست کرد:
  با توجه به برودت هوا و بارش برف در روزهای اخیر، احتمال پناه آوردن پرندگان و پستانداران موجود در حیات وحش به دلیل سرما و کمبود مواد غذایی در دامان طبیعت، به سمت سکونت‌گاه‌های انسانی به ویژه روستاها وجود دارد.

  سیاوش شمسی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ندای البرز شهرستان البرز اظهار داشت: با توجه به برودت هوا و بارش برف در روزهای اخیر، احتمال پناه آوردن پرندگان و پستانداران موجود در حیات وحش به دلیل سرما و کمبود مواد غذایی در دامان طبیعت، به سمت سکونت‌گاه‌های انسانی به ویژه روستاها وجود دارد.
  وی از عموم مردم استان قزوین درخواست کرد: در صورت مشاهده این موارد از زنده‌گیری وحوش جداً پرهیز کرده و مراتب را در اسرع وقت به محیط‌بانی‌ها و یا ادارات تابعه محیط زیست و یا سامانه ۱۵۴۰ اداره‌کل محیط زیست استان اطلاع دهند.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین اضافه کرد: با اعلام به موقع به محیط‌بانی‌ها و ادارات تابعه محیط زیست می‌توان از وحوش، این مواهب الهی صیانت کرد و موجب زنده و در امان ماندن از زنده‌گیری توسط متخلفان و متجاوزان به عرصه طبیعت و حیات وحش شد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">