ندای البرز
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۱ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10025
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
 •   
  واکنش دادستان قزوین به فتنه‌انگیزی در دانشگاه قزوین
  داستان عمومی و انقلاب قزوین نسبت به فتنه‌انگیزی برخی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین واکنش نشان داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجتالاسلام اسماعیل صادقی نیارکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به نصب عکس سران فتنه توسط گروهی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین اظهار  داشت: تمام گروه‌ها‌،تشکل‌ها، نهادها و جریان‌های دانشجویی در داخل دانشگاه‌ها ملزم به رعایت قوانین هستند.

  وی افزود: همانطور که در فضای جامعه همه مردم و مسئولان باید به قانون احترام گذاشته و همه در برابر قانون یکسان هستند تشکل‌های دانشجویی و مسئولان دانشگاه نیز باید قانون را به نحو مطلوب اجرا کنند.

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطر نشان کرد: وقتی موضوعی از سوی مقام عالی قضایی کشور در خصوص ممنوع‌التصویر شدن فردی عنوان می‌شود همه باید به آن احترام بگذارند به خصوص در دانشگاه و نباید به این موضوع بی‌احترامی شود.

  صادقی نیارکی تاکید کرد: مسئولانی که پایبندی به این موضوع در هر محیطی را ندارند باید در برابر دستگاه قضا پاسخگو باشند.

  وی ضمن محکوم کردن نصب هرگونه عکس از فتنه‌گران و سران فتنه در دانشگاه امام خمینی قزوین یادآور شد: بی‌تردید گروه‌هایی که با انجام اینگونه امور و موج‌سواری و تحریک احساسات دانشجویان قصد بر هم زدن فضای دانشگاه را دارند صلاحیت کارهای جانبی را در دانشگاه نداشته و باید با آنها برخورد شود.

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین یادآور شد: نامه‌ای به رئیس دانشگاه امام خمینی قزوین در خصوص این موضوع ارسال شده و دادستانی با مسببان این عمل ناشایست برخورد قاطع می‌کند.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">