ندای البرز
جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۳:۳۷ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16820
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲
 •   
  امام جمعه موقت شهر الوند عنوان کرد:
  امام جمعه موقت شهر الوند عنوان کرد: توصیه ما به دستگاه دیپلماسی این است که بجای خوش‌بینی به دشمن؛ به ملت، مسؤولان و نیروهای دلسوز نظام خوش‌بین باشیم و بجای بدبینی به منتقدین، به دشمنان و آمریکایی‌ها بدبین باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام مصائبی امام جمعه موقت شهر الوند در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) گفت: اقامه نماز یکی از سفارشات مهم حضرت به پیروان خود بود، زیرا نماز نجاتگر انسان و وسیله تقرب به خداوند است.

  مصائبی افزود: امام ششم(ع) در عصر خود با ۲ موضوع مهم انحراف سیاسی و انحراف عقیدتی در جامعه مواجه بود که با انتقال قدرت از امویان به عباسیان به شدت این موضوعات افزود شد.

  وی ادامه داد: امام صادق(ع) در خفقان شدید عصرخود خدمات بزرگی را به بشریت ارائه کرد و با ایجاد حوزه‌های علمیه و تربیت عالمانی بزرگ برای ترویج اسلام حقیقی تلاش کرد.

  حجت‌الاسلام مصائبی بیان داشت: برای اداره جامعه باید انسان‌های عادل و عالم در مکتب اسلام و اهل‌بیت(ع) تربیت شده و در رأس حکومت قرار بگیرند تا بتوان جامعه مدنظر امام صادق(ع) را ایجاد کرد.

  امام جمعه موقت شهر الوند با بیان اینکه وجود کارگزارانی پاکدست برای ادامه مسیر انقلاب ضروری است عنوان کرد: متأسفانه امروز افرادی به برخی مناصب دست یافته‌اند که با غارت اموال ۸۵ میلیون ایرانی و داشتن فیش‌های حقوقی نجومی به چپاول بیت المال می‌پردازند که این موضوع نشانگر عدم تربیت اسلامی آنها است.

  مصائبی با اشاره به فرارسیدن سالروز واقعه کشتار حجاج در سال ۱۳۳۶ اظهار داشت: فجار و فساق سعودی دل درگرو اسلام ندارند و با استکبار جهانی هم‌پیاله شده‌اند.

  این مسؤول ادامه داد: آل‌سعود ادامه دهندگان راه ابوسفیان‌ هستند و با محروم کردن مردم ایران از زیارت خانه خدا نشان دادند که برای از بین بردن انقلاب اسلامی با آمریکا، اسرائیل و منافقین متحد شد‌ه‌اند.

  امام جمعه موقت شهر الوند با اشاره به موضوع توافق پنهان  هسته‌ای ابراز داشت: متأسفانه به مجلس ما که وظیفه‌اش بررسی توافقات انجام شده در خارج بود اجازه ورود به این موضوع را ندادند، اما در مقابل روزنامه ها و سنای آمریکا از این مسئله خبر داشتند.

  نماینده ولی‌فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین یادآور شد: توافق هسته ای نشان داد که دشمنان انقلاب اسلامی، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و سازمان ملل قابل اعتماد نیستند.

  حجت الاسلام مصائبی تصریح کرد: توصیه ما به دستگاه دیپلماسی این است که بجای خوش‌بینی به دشمن؛ به ملت، مسؤولان و نیروهای دلسوز نظام خوش‌بین باشیم و بجای بدبینی به منتقدین، به دشمنان و آمریکایی‌ها بدبین باشیم.

  وی با اشاره به فرارسیدن روز حقوق‌بشر آمریکایی بیان داشت: امروز کسانی داعیه‌دار حقوق بشر هستند که دستانشان آغشته به خون هزاران انسان بی‌گناه است.

  امام جمعه موقت شهر الوند عنوان کرد: امروز مسلمانان بسیاری  در کشورهای عراق، سوریه، بحرین، یمن و افغانستان قتل عام می‌شوند، اما دیده‌بان ظاهری حقوق‌بشر و مدعیان دروغین آن هیچ اقدامی نمی‌کنند.

  گرامیداشت روز صدا و سیما، روز تغذیه کودکان با شیر مادر و نیز  سالروز ولادت حضرت معصومه(ع) و روز دختر از جمله موضوعات دیگری بود که امام جمعه موقت شهر الوند به آنها اشاره کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">