ندای البرز
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۴۷ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26149
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
 •   
  وکیل کارگران شرکت ایران قوطی:
  با مساعدت دستگاه قضایی بخش عمده مشکلات کارگران حل شده و مبلغی به عنوان علی الحساب از محل توقیف‌های انجام شده وصول گردیده است

  ابوالفضل طاهریان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به بی توجهی مسئولان اجرایی من‌جمله فرمانداری و استانداری و نمایندگان ملت نسبت به معضل به وجود آماده برای کارگران شرکت ایران قوطی شهر صنعتی البرز اظهار کرد: بیشتر تلاش و لاوی‌های قدرت و ثروت مسئولان جهت حمایت از کارفرما است.
  وی افزود: به لطف خداوند و حول قوه الهی و با مساعدت دستگاه قضایی بخش عمده مشکلات کارگران حل شده و مبلغی به عنوان علی الحساب از محل توقیف‌های انجام شده وصول گردیده است .
  وکیل کارگران شرکت ایران قوطی ادامه داد: بر اساس صورت‌جلسه و توافق انجام شده با شرکت مقرر شد در ۲ ماه آینده الباقی مطالبات کارگران این شرکت تسویه گردد.
  وی با اشاره به زحمات و تلاش‌های رئیس دادگستری شهرستان البرز و یادآوری « من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق » گفت: از دستگاه قضایی من‌جمله ریاست دادگستری کل استان قزوین و شهرستان البرز که در جهت احقاق حقوق تضییع شده کارگران مساعدت نموده و موجب شدند در روزهای پایانی سال حدود ۱۰۰ خانواده طعم خوش عدالت را چشیده قدردانی کرد.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">