ندای البرز
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۱:۳۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16222
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۰
 •   
  مدیر اجرایی مسابقات فوتسال جام رمضان شهر الوند:
  مدیر اجرایی مسابقات فوتسال جام رمضان شهر الوند عنوان کرد: به جرأت می‌توان گفت که امسال و برای اولین‌بار پیش‌بینی قهرمان مسابقات تا مرحله فینال امکان‌پذیر نبود.

  رئیس هیئت فوتبال شهر الوند در مصاحبه با پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز گفت: در این دوره از مسابقات جام رمضان ۴۰ تیم فوتسال حضور پیدا کردند که ۱۹ داور استانی و کشوری کار قضاوت این بازی‌ها را طی ۸۴ دیدار برعهده داشتند.

  هاشمی افزود: دوره اول این مسابقات به صورت دو حذفی برگزار شد که از این میان، ۱۰ تیم پیروز با قرار گرفتن در ۲ گروه ۵ تیمی توان خود را برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی محک زدند.

  وی اضافه کرد: در ادامه این رقابت‌ها، تیم‌های یارستان، طرح توسعه سبز البرز، مطهری و لوازم خانگی لوکس موفق شدند تا با شکست رقبای خود در مرحله نیمه‌نهایی حضور یافته و شانس خود را برای کسب جام قهرمانی به امتحان بگذارند که در نهایت تیم یارستان موفق شد تا با شکست تیم طرح توسعه‌ سبز البرز جام قهرمانی را از آن خود کند.

  رئیس هیئت فوتبال شهر الوند با اشاره به کیفیت برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت: حضور ۴۰ تیم و بازیکنان بسیار خوب موجب شد تا نسبت به سال‌های گذشته، این دوره از مسابقات از کیفیّت بالایی برخوردار باشد و به جرأت می‌توان گفت که امسال و برای اولین‌بار پیش‌بینی قهرمان مسابقات تا مرحله فینال امکان‌پذیر نبود.

  این مسئول حضور پرشور تماشاگران را از دیگر ویژگی‌های جام رمضان ۹۵ دانست و خاطرنشان کرد: هر یک از تیم‌های شرکت کننده برای محک زدن رقبای خود در میدان حاضر شدند که این موضوع موجب شد تا هرتیم هوادار خاص خود را در سالن داشته باشد.

  جام رمضان الوند ۹۵ (24)

  مدیر اجرایی مسابقات فوتسال جام رمضان شهر الوند در خصوص برخی مشکلات موجود در سالن محل برگزاری مسابقات بیان داشت: سالن یادگار امام(ره) یکی از بهترین سالن‌های فوتسال کشور است که هم اکنون در اختیار شهرداری الوند قرار دارد.

  وی ادامه داد: معایب موجود در سیستم نور، تهویه و رخت‌کن از جمله موضوعاتی است که مرتبط با مجموعه ورزشی بوده و هیئت فوتبال در تعمیر و نگهداری آن مسئولیتی ندارد.

  هاشمی شناسایی استعدادهای موجود برای اجرای  لیگ ۱ و ۲ شهر الوند را از دیگر اهداف اجرای مسابقات جام رمضان دانست و عنوان کرد: هماهنگی‌های لازم با سرپرستان تیم‌های شرکت کننده صورت گرفته تا در خاتمه این رقابت‌ها از حضور این تیم‌ها برای برگزاری لیگ شهر الوند و حضور در میادین استانی استفاده شود.

  این مسئول در خاتمه ضمن تقدیر از همه دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات جام رمضان از مساعدت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند در برگزاری این دوره از این رقابت‌ها تقدیر کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">