ندای البرز
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۷:۳۹ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19159
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
 •   
  سردار اهوازیان در جمع دانشجویان الوندی:
  برخی می گویند برجام معجزه الهی بود از نظر ماهم برجام معجزه الهی در افشای خوی استکباری آمریکا برای جوانان و دانشجویان بوده است.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سردار اهوازیان در همایش گرامیداشت روز دانشجو دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر که با حضور دانشجویان این دانشگاه ظهر امروز برگزار گردید ضمن تبریک روز دانشجو گفت:جا دارد به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو یادی کنیم از شهید دانشجو حسین علم الهدی که در روزهای آغازین جنگ تحمیلی به فیض شهادت نائل آمد.

  وی افزود: در اوایل روز های جنگ شهید حسین علم الهدی به جبهه جنگ وارد شد و فقط صد روز در این جبهه ها حضور داشت ولی امروز مزار این شهید دانشجو در طی سال ۶ میلیون زائر دارد.

  این کارشناس عالی جبهه مقاومت گفت:آن روزها در اوایل جنگ حسین علم الهدی دانشگاه را رها کرد و به جبهه های جنگ آمد و در منطقه غرب خوزستان مستقر گردید و درخواست کرد تا یک شخص آشنا به جغرافیایی منطقه را  به او معرفی نمایند که یک قاچاقچی سابقه دار را به او معرفی کردند.

  وی ادامه داد:این شخص قاچاقچی نزدیک به یک ماه در کنار حسین علم الهدی بود و بعد از مدت این کارش تمام شد به او گفت شد که دیگر نیازی به او نیست که سپس آن شخص خواهش کرد که به او اجازه حضور در کنار شهید علم الهدی را بدهند و او تا آخر در کنار این شهید ماند تا به فیض شهادت نائل آمد.

  سردار اهوازیان تصریح کرد:در هشت سال جنگ تحمیلی دانشجویان مآثر بسیار زیادی حضور داشتند از جمله سردار علی هاشمی که دانشجو رشته پزشکی بود که می آید و در جنگ قرارگاه به کلی سری نصر را راه اندازی می کند که همین قرارگاه امروز تبدیل به نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده است.

  این مستشار نظامی ایران در عراق و سوریه گفت:ما در روزهای نخست جنگ به سختی در خرمشهر مقاومت کردیم و با وجود جمعیت ۳۶ میلیون نفری کشور در آن روزها تنها ۶۰۰ نفر در این منطقه حضور داشتند.امروز نیز وضعیت کشور به همین صورت است.

  وی افزود: امروز می شنویم برخی میگویند ما نیازی به نیروهای نظامی نداریم،ارتش و سپاه و بسیج نمیخواهیم معلوم است این آقایان حساب هایشان پر است و هتل هایشان در ایتالیا آماده پذیرایی شده است!

  سردار اهوازیان گفت:به ما می گویند بی سواد هستیم و نمی فهمیم چه می گوییم بله ما بی سوادیم چرا که پرینتر نداریم تا مدارک دکتری را پرینت بگیریم.

  وی ادامه داد:ما باید مواظب افرادی که خانواده آن ها در کشورهای غربی هستند باشیم چرا که آنها تعلقی به این آب و خاک نخواهند داشت.

  کارشناس ارشد جبهه مقاومت تصریح کرد:در حال حاضر ۱۱۶ کشور آمده اند به کمک داعش و تلاش آنها نه برای عراق و سوریه بلکه برای تصرف ایران است این گرگ های بی صفت وهابی آمده اند انتقام شمشیر امیرالمؤمنین(ع)را از شیعیان و ایرانیان بگیرند.

  وی در پایان افزود:برخی می گویند برجام معجزه الهی بود از نظر ماهم برجام معجزه الهی بود در افشای خوی استکباری آمریکا برای جوانان و دانشجویان بوده است.

  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">