ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۹:۲۸ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20488
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
 •   
  محمد نوروزی فعال دانشجویی دانشگاه تهران در جمع مردم الوند عنوان کرد:
  برجامیزه کردن کشور نسخه ای است که جریان منفعت گرا برای ملت ایران پیچیده و برجام هسته ای یک جمله را برای مردم ایران نهادینه کردکه ای ملت ایران "ما نمی توانیم "و چون نمی توانیم ،باید لباس غیرت را از تن خارج کرده ولباس ذلت و تعظیم به غرب گراها را بر تن کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز شهرستان البرز،محمد نوروزی در مراسمی که شب گذشته در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع)شهر الوند برگزار شد اظهار داشت:سی و هشت سال از حماسه ای بزرگ در تاریخ می گذرد و ملتی بزرگ با دم مسیحایی امام راحل انقلابی برپا کردند که در دل تاریخ جاودانه است.
  وی بااشاره به اینکه بعد از ۳۸ سال بعد از انقلاب موفق شده ایم تا میراث خمینی کبیر را پاسداری کنیم بیان کرد:این بحثی است که امروزه در تمام محافل در مورد آن صحبت می شود و نظرات مختلفی در مورد آن داده می شود.
  وی با یاد آوری اوایل انقلاب عنوان می کند:موضوعی که انقلاب ما را از انقلاب های دیگر جهان در تارخ متمایز کرد مردمی بودن این انقلاب است.
  نوروزی با اشاره به ویژگی های مردمی بودن انقلاب اسلامی بیان کرد:یکی از موضو عات مردمی بودن این انقلاب پیوند مردم با اسلام ناب محمدی است،که جایگاه ویژه ای در انقلاب دارد.
  کارشناس علوم سیاسی از دانشگاه تهران ادامه داد:با توجه به هراسی که دشمنان از این انقلاب دارند واز تلاشی که آنها برای مایوس کردن ملت ایران از انقلابی که بر پا کرده اند می توان به این نتیجه رسید که این انقلاب ،انقلابی عظیم وبزرگ است.
  وی با اشاره به شکست دشمنان در تلاش هایی که برای براندازی این انقلاب کرده اند تشریح کرد:هر کجا که دشمنان قصد براندازی این انقلاب را داشته و فتنه ای ایجاد کرده اند پشتوانه مردمی باعث شکست نقشه های دشمن شده است.
  این فعال دانشجویی عنوان کرد:در سال ۱۳۵۸ زمانی که انقلاب مستقر شد ،در قدم اول دشمن دست به ترورهایی عجیب و غریب زد که در تاریخ بشریت بی سابقه بوده و هیچ کجای تاریخ شبیه این ترور ها را نمی توان مشاهده کرد .
  نوروزی اذعان کرد:در دوران درخشان دفاع مقدس اتقاقاتی که تاریخ ثبت کرده است به اندازه ای باارزش است که نه با گذشت سی و اندی سال بلکه با گذشت سی قرن این اتفاقات با ارزش و مردمی فراموش ناپذیر است.
  محمد نوروزی یادآور شد:امروزه کسانی پیدا شده اند که دم از عرق ملی و انقلابی می زنند در حالی که در زمان جنگ که کشور به حضورشان نیاز داشت توسط پدرهای پولدارشان به خارج کشور رفته و با فراغت خاطر ادامه تحصیل داده وبعد از جنگ به ایران بازگشتند در حالی که اگر کسانی دل در گرو این انقلاب داشته باشند ودر شرایط جنگی کشور که ملت به حضور آنها نیاز داشت ایران را ترک نمی کردند وبه دنبال مسائلی نمی رفتند که آن چیزها را امروزه بتک کرده و به سر ملت ایران بکوبند.
  نوروزی افزود:اگر در کارنامه وطن دوستی کسی نقطه در خشانی را بخواهیم جستجو کنیم آن نقطه ،نقطه عمل کردن است نه شعار دادن
  وی بیان کرد:ترور وجنگ دو عمل ناجوانمردانه دشمن برای از بین بردن این انقلاب بوده و بعد از آن دشمن با فتنه سال ۱۳۸۸ ونفوذ های دیگر سعی در شکست این نظام داشت ،اگر بعد از ۳۸سال با وجود تمامی مشکلاتی که در کشور وجود دارد هر جا این انقلاب به بزنگاهی رسیده است این مردم بوده اند که این انقلاب را از بزنگاه نجات داده اند

  کارشناس علوم سیاسی از دانشگاه تهران با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب یاد آور شد:بررسی دشمن از اراده مردم ایران اشتباه بوده است.
  نوروزی ادامه داد:در نسل سوم این انقلاب ،اراده این نسل در جاهایی از این انقلاب اراده حداکثری نبوده به طوری که برخی از نسل سومی ها درگیر دوگانگی های کاذب بوده که اگر این دوگانگی به درستی تشخیص داده شود به خوبی می توان از این انقلاب پاسداری کرد.
  وی تشریح کرد:بعد از انقلاب دو جریان در نظام روی دادکه یک جریان انقلابی بود و جریان مقابلی که در برابر این جریان رخ داد جریان منفعت گرا بود ونسخه ای که جریان منفعت گرا برای ملت می پیچد نسخه ای است که نه انقلاب،نه مردم را نجات داده ونه کشور را به روزهای خوب می رساند.
  این فعال سیاسی خاطر نشان کرد:جریان منفعت گرا ،جریانی بود که نسل سوم به خوبی در برابر آن استقامت نکرده ،شروع این جریان از اواخر دهه ۶۰واوایل دهه ۷۰بود واستارت این جریان کشور را به جایی رساند که یک مقام رسمی کشور در تریپون نماز جمعه بیان کرد:نسخه ای که ما می پیچیم نسخه توسعه است و طبیعی است عده ای در زیر چرخ دنده های این توسعه له شوند که اکثریت آنها مستضعفان هستند.
  نوروزی اظهار داشت :در حال حاضر ملت درگیر نسخه منفعت گرایی و اتفاقات آن است و این جریان یک ویژگی دارد و آن اینکه “ما نمی توانیم”را برای مردم ایران نهادینه کند.
  وی ادامه داد:برجامیزه کردن کشور نسخه ای است که جریان منفعت گرا برای ملت ایران پیچیده و برجام هسته ای یک جمله را برای مردم ایران نهادینه کردکه ای ملت ایران “ما نمی توانیم “و چون نمی توانیم ،باید لباس غیرت را از تن خارج کرده ولباس ذلت و تعظیم به غرب گراها را بر تن کنیم.
  کارشناس علوم سیاسی از دانشگاه تهران اذعان داشت:ماحصل جریان منفعت گرایی برای مردمی که هنوز دل در گرو اتقلاب دارند بسیار سنگین بود.
  نوروزی با اشاره به برجام هسته ای گفت :برجام هسته ای تمام شد و نقطه ای که مردم باید در برابر جریان منفعت گرا مقابله کنند این است که کشور دچار برجام دیگری نشود.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">