ندای البرز
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۳ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26018
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
 •   
  رییس دادگستری شهرستان البرز مطرح کرد:
  رییس دادگستری شهرستان البرز از مدعیان اعمال نفوذ در دستگاه قضا به عنوان اخلالگران سیستم قضایی یاد کرد و گفت: با این افراد بدون اغماض و قاطعانه برخورد خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرزابوالفضل محبی رییس دادگستری شهرستان البرز، اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه هر سازمان و دستگاه نام برد و افزود: قوه قضاییه در خط مقدم کسب اعتماد مردم و رضایت مندی به نظام قرار دارد و افرادی که خدشه ای به اعتماد عمومی مردم به این نهاد وارد کنند بدون شک سلامت دستگاه قضایی را در اذهان مردم مخدوش می سازند بنابراین دستگاه قضا در برخورد با این افراد هیچ گونه مماشاتی نخواهد داشت.
  رییس دادگستری شهرستان البرز در ادامه گفت: شهروندان باید دقت کنند تنها با پیگیری روال قانونی امکان تحقق حق آنان وجود دارد و رسیدگی در دستگاه قضا هیچ راه میان بری ندارد و توسل به سفارش نهادهای عمومی و اجرایی برای تسریع در رسیدگی نه تنها مورد پذیرش نیست بلکه با برخورد قانونی مواجه خواهد شد.
  وی ادامه داد: اخلالگران با سوء استفاده از فقدان آگاهی برخی شهروندان و جلب اعتماد آنان با جعل عناوینی چون همکار قضایی و داشتن خط وربط با قضات ادعای تغییر رویه قضایی و حتی رای را دارند، غافل از اینکه حتی اقرار به چنین نفوذی حتی در کلام مصداق جرم است و مجازات و حبس در پی دارد و اگر با دریافت وجه همراه باشد، جرم مضاعف می شود.
  محبی خاطر نشان کرد: از تک تک شهروندان می خواهیم در صورت برخورد با چنین مواردی بی درنگ به دستگاه قضا مراجعه نموده و مورد مربوطه را اطلاع رسانی کنند.
  وی اظهار کرد: در این گونه موارد در صورت لزوم شخصا به پرونده مدعیان رسیدگی نموده و با استفاده از تمام ظرفیت های قانونی و حتی رسانه ای نتیجه اقدام ها را به سمع و نظر مردم خواهیم رساند.
  منبع:ایرنا

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">