ندای البرز
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۱ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20400
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۹
 •   
  جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز:
  سرهنگ حسینعلی شیخ:امروز مسولان باید بداند که این انقلاب با زمان قبل از انقلاب فرق دارد و اشرافی گری و تجملگرایی جایی در این جامعه ندارد و هیچ کدام از مردم این را نمی پذیرند

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز ،شهرستان البرز ،سرهنگ حسینعلی شیخ جانشین سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجردر جمع کارگران شرکت کارتن پارس کفت : انقلاب اسلامی به گفته مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی) پنج مرحله دارد یکی از این پنج مرحله تشکیل انقلاب است کشور ایران از پرشورترین و حزبی ترین کشور ها و آزادانه مردم در انتخابات است.
  شیخ در ادامه افزود :دومین مرحله تشکیل انقلاب اسلامی دولت اسلامی است جریان های سیاسی که داخل کشور هستند اینها تشکیل دهنده و در انقلاب کنار ما هستند و در ۸ سال دفاع مقدس با ما بودند و الان هم هستند سومین مرحله تشکیل انقلاب اسلامی جامعه اسلامی و تمدن اسلامی است .

  وی با توجه به نزدیک شدن انتخابات در سال آینده گفت : در انتخابات آینده باید کسی را انتخاب کنیم که انقلابی باشد و شاخصه های انقلابی اعتماد به اصول مبانی و آرمان های و اهداف انقلابی اسلامی وفادار باشد و اعتقاد راسخ به نظام ولایی و انتضام در عمل به ولایت مداری داشته باشد .

  وی درادامه افزود : دیگر شاخصه انقلابی بودن روحیه انقلابی و درک درست نسبت به تهدیدات و نقشه های دشمن و استکبار است که با بیان این شاخصه ها میتوان به این  مسئله دست یافت که قبل از انقلاب شاید بعضی از گروه ها بودند ولی اکثر به دنبال تفرقه افکنی میان مردم بودند و به دنبال ارتباط بین دشمنان و خود فروختگی بودند .

  حسینعلی شیخ با توجه به اشرافی گری زمان طاغوت گفت : امروز مسولان باید بداند که این انقلاب با زمان قبل از انقلاب فرق دارد و اشرافی گری و تجملگرایی جایی در این جامعه ندارد و هیچ کدام از مردم این را نمی پذیرند و باید بکوشند مانند حضرت علی (ع) و امام ره در کنار مردم و همتراز با آنها باشد و به قول بعضی از مسوولان نگویند ما با مردم فرق داریم .

  جانشین سپا ه امام رضا (ع) در پایان بیان داشت : مسؤولان خدمت‌رسانی بر مردم جامعه را باید برای خود ارزشمند بدانند و خیانت نکنند و امیداست در جامعه ای که امروز شاهد پیشرفت‌های چشمگیرآن  هستیم  و برکت تحمل مردم و صبر در مشکلات به وجود آمده در جهت رفاه  مردم تلاش کرده و وعده های خود را در مسیر انقلاب محیا کنیم  و وظیفه همگان است با پیروی از فرمایشات ولی فقیه زمان خود به جهان ثابت کنیم که هیچ کشوری نمی‌تواند گوشه چشمی به ایران داشتهو اطاعت از رهبر ی و ولایت خدمت به محرومین همیشه پیش قدم در هر کاری خواهد بود.

  انتهای پیام/

  منبع :خبرگزاری بسیج

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">