ندای البرز
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۶ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20766
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
 •   
  نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد:
  عابدینی خطاب به مدیران گروه بهداشتی فیروز بیان کرد: شما کاستی‌های ظاهری را به بالاترین توانمندی تبدیل کرده‌اید و علاوه بر ارتقای توانمندی‌های جسمی، در راستای توانمندی‌های ذهنی معلولان هم گام‌های ارزشمندی برداشته‌اید.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز ، آیت الله عبدالکریم عابدینی صبح امروز در بازدید از شرکت تولیدی محصولات بهداشتی «فیروز» و در گفت‌وگو با سیدمحمد موسوی مدیرعامل و کارکنان این مجموعه اظهار کرد: مدیران شرکت فیروز به اساسی‌ترین توصیه قرآن که همان حفظ کرامت انسان‌هاست، عمل می‌کنند و از این منظر فضای معنوی در این شرکت حاکم شده است.

  وی به تشریح اهمیت کرامت در منابع دینی پرداخت و تصریح کرد: خداوند فرموده است بنی‌آدم با کرامت خلق شده‌اند و شالوده وجود انسان با کرامت عجین شده است و قرآن را هم که برای هدایت انسان نازل کرده است، کریم معرفی می‌کند.
  امام‌جمعه قزوین در ادامه یادآور شد: خداوند عالم را برای انسان، انسان را برای عبادت، عبادت را برای رسیدن به تقوا و تقوا را برای رسیدن به جایگاه والای کرامت خلق کرده و مدیران شرکت فیروز با هوشمندی بر روی نقطه‌ای متمرکز شده‌اند که خداوند متمرکز شده است.
  عابدینی خطاب به مدیران گروه بهداشتی فیروز بیان کرد: شما کاستی‌های ظاهری را به بالاترین توانمندی تبدیل کرده‌اید و علاوه بر ارتقای توانمندی‌های جسمی، در راستای توانمندی‌های ذهنی معلولان هم گام‌های ارزشمندی برداشته‌اید.
  وی با بیان اینکه امام علی(ع) می‌فرماید، مبادا قرآن را کم ببینید و دیگران در عمل به قرآن از شما پیشی بگیرند و شما از آن باز بمانید، تأکید کرد: اقداماتی که در شرکت فیروز صورت گرفته است همان عمل به دستورات قرآنی است و این مهم‌ترین رمز موفقیت این شرکت محسوب می‌شود.
  نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: برنامه‌های شرکت «فیروز» در راستای تحقق راهبرد سال که همان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است، قرار دارد و امروز شاهد هستیم که شرکت فیروز بسیاری از ایده‌های رهبری در عرصه اقتصادی را محقق کرده است.
  در ابتدای این دیدار مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز گزارشی از اقدامات انجام شده در این شرکت ارائه کرد و گفت: ۹۲ درصد از کارکنان شرکت فیروز را معلولان تشکیل می‌دهند که این مهم نشان دهنده توانایی بالای آن‌ها است.
  سیدمحمد موسوی تصریح کرد: این شرکت نه به سبک غربی و امپریالیستی و نه به سبک شرقی و کمونیستی اداره می‌شود، بلکه ما معتقد هستیم که باید قائل به نظام اقتصادی الهی باشیم.
  این کارآفرین برتر کشور تأکید کرد: به مجموعه مدیریتی این شرکت ثابت شده که برکت الهی، سود این شرکت را تضمین کرده است چرا که نیروی انسانی در این مجموعه با عشق و اعتقاد قلبی کار می‌کند.
  مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز ادامه داد: نشان عالی کیفیت، استاندارد، محیط زیست، مسؤولیت اجتماعی، خلاقیت، مدیریت منابع انسانی و گواهی‌نامه محصول حلال بخشی از افتخارات این مجموعه است.
  موسوی اذعان کرد: مسؤولان این شرکت در جذب نیروی انسانی به سفارشات توجه ندارند، بلکه هر چه متقاضی معلولیت بیشتری داشته باشد، امتیاز بالاتری برای جذب در این شرکت دارد و این رویکرد برکت کارهای ما را افزایش داده است.
  وی اضافه کرد: اعتقاد داریم که معلولان در این شرکت عشق، امید و زندگی تولید می‌کنند و چنین تولیدی در نظام دینی و الهی قطع به یقین سودآور و با برکت است.
  مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز در پایان به تشریح مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان پرداخت
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">