ندای البرز
پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۲۵ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
 •   
  در بیست و سومین جلسه انجمن کتابخانه های محمدیه مطرح شد:
  بیست و سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی محمدیه با حضور اعضاء انجمن در سالن جلسه بخشداری محمدیه برگزارشد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، در این جلسه صالحی بخشدار محمدیه ضمن ابراز رضایت از فعالیت ها و خدمات انجام شده در کتابخانه های بخش، حمایت بخشداری را از فعالیت های فرهنگی و کتابخوانی اعلام کرد.

  صالحی خاطرنشان کرد: لازم است شهرداری محمدیه جهت تقویت فعالیتهای کتابخانه ها مصوبات مجلس شورای اسلامی را مطابق قوانین و ضوابط اجرایی انجام دهد تا با رکود فرهنگی در شهر مواجه نگردیم.

  رمضان حیدری رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز نیز در این جلسه، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در کتابخانه های این بخش، ارائه داد.

  وی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست کتاب خوان، مسابقات کتابخوانی، برگزاری نشست ها و جلسات معرفی و نقد و بررسی کتاب، افتتاح چهار باب کتابخانه عمومی مشارکت، همکاری در برگزاری برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان را از جمله اقدامات انجام شده طی ماه های گذشته بوده اند.

  احمد دولتی معاون اداره کل کتابخانه ها در رابطه با انجام فعالیت های مشارکتی با همکاری سازمان های مختلف اظهار داشت: اداره کل کتابخانه ها آمادگی دارد تا با مشارکت سازمان ها و نهادها در تجهیز ایستگاه مطالعه در معابر و خطوط حمل و نقل و روستاها جهت بالابردن فرهنگ مطالعه گام بردارد.

  ایوبی عضو شورای شهر و عضو انجمن کتابخانه ها نیز در این جلسه از تلاش ها و فعالیت های انجام شده در کتابخانه های محمدیه تقدیر کرد و قول مساعد داد شهرداری و شورا حمایت های لازم را از کتابخانه ها داشته باشند.

  گفتنی است، زیباسازی محوطه بیرونی کتابخانه عمومی دبیرسیاقی، تلاش جهت احداث کتابخانه در شهرک مهرگان و برنامه ریزی برای  احداث کتابخانه عمومی در روستاها و مناطق دورافتاده از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">