ندای البرز
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۳۶ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1229
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸
 •   
  نوروز1394:
  محمد حسین آزادگفت:با هماهنگی مدیران رسانه ملّی این فضا آماده شد تا با توجه به اینکه نوروز امسال متقارن با ایّام فاطمیه است بتوانیم یک "مشاعره نوروزی فاطمی" را درشهرستان البرز از شبکه آموزش پخش نماییم.

  پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز،محمد حسین آزاد درمصاحبه ایی به خبرنگار ندای البرز گفت:”برنامه مشاعره که توسط استاد آزاد تهیه واز رسانه ملّی پخش شد، موجب گردید تا نهضت فرهنگی شعر ومشاعره در کشور آغاز واقدامات خوبی در این خصوص انجام شودو همانطور که میدانیدشعر از هنر های اصیل کشور بوده درحقیقت می توان به وسیله شعر زمینه انتقال مفاهیم مذهبی،فرهنگی واخلاقی را به فرزندان وجامعه ایجاد کرد” .

  وی خاطر نشان کرد: از آموزش وپرورش شهرستان البرز تماس های متعددی با تهیه کننده وکارگردان برنامه مشاعره صورت گرفت وبا هماهنگی مدیران رسانه ملّی این فضا آماده شد تا با توجه به اینکه نوروز امسال متقارن با ایّام فاطمیه است بتوانیم یک “مشاعره نوروزی فاطمی” را درشهرستان البرز از شبکه آموزش پخش نماییم.

  دکتر آزاد ضمن ابراض رضایت از سطح ادبی شرکت کنندگان در مرحله ابتدایی این مسابقه،آن را نتیجه تلاش های صورت گرفته در این شهرستان دانست وگفت:برای بهتر شده سطح مشاعره دانش آموزان باید ضمن تمرین، معنی ابیات را برای آنان توضیح داد تا این مهمّ فقط جنبه حفظ کردن نداشته باشد.

  محمد حسین آزاد با اشاره به اینکه ضبط برنامه از اسفند ماه آغاز ودر نوروز ۹۴ از شبکه آموزش کشور پخش خواهد شد بیان داشت:مسئولین آموزش وپرورش شهرستان از اجرای این برنامه استقبال کرده اندوامیدواریم این کار زمینه ایی باشد تا در مناطق آموزش پرورش استان، شهرستان وکشور هم این امر فرهنگی صورت گیرد.

  انتهای پیام

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">