ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۷:۴۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2801
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳
 •   
  حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی :
  حسینی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان البرز گفت: فساد هایی که امروز در کشور صورت می گیرد به دلیل عدم وجود نظارت و وجدانهای بیدار است و اگر یک مدیر در برخورد با تخلّفات و فساد زیر مجموعه خود کوتاهی کند، با او شریک است.

  صبح امروز جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان البرز به منظور حسابرسی مالی، وضعیّت جذب، بکارگیری بودجه و بررسی پروژه های موجود در سطح ادارات شهرستان با حضور اعضای این کمیته و حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام و المسلمین حسینی  ضمن تقدیر از  زحمات تمامی مدیران ادارات و دستگاه های شهرستان البرز در  ارائه خدمت صادقانه به مردم گفت: یکی از رسوم خوب پایان سال، رسیدگی به حسابها و  هزینه ها است که در همه جا و  در میان گروه های مختلف بازاریان، صنعتگران و تجّار صورت می گیرد و با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید و  روایاتی از ائمه معصومین(ع) اظهار داشت: انسان باید قبل از اینکه خداوند او را محاکمه کند، خودش را محاسبه کرده و  نقاط ضعف و  قوّت خود را بشناسد، زیرا شاید به دیگران بتوان دروغ گفت، ولی در پیشگاه خداوند نمی توان و این کار بسیار خوبی است تا ببینیم چه قدمهای مثبتی برداشته ایم و در موضوع حفظ و  هزینه درست بیت المال چه اقداماتی را انجام داده ایم.

  حسینی افزود: فساد هایی که امروز در کشور صورت می گیرد به دلیل عدم وجود نظارت و وجدانهای بیدار است و اگر یک مدیر در برخورد با تخلّفات و فساد زیر مجموعه خود کوتاهی کند، با او شریک است و در اختلاص های بوجود آمده دیدیم که رؤسای بانک ها با متخلّفین شریک بودند و در شرایط سخت اقتصادی فعلی مردم دیگر تحمّل بروز این فساد ها را ندارند.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در مورد زیر مجموعه خودمان و نظارت مستمر بر آنها مسئولیّت داریم و در برخورد با تخلّفات نباید کوتاهی کرد، زیرا که در قیامت ما را به حرف خودمان محاسبه کرده و براعمال ما شهادت میدهند.

  وی با اشاره به جایگاه معنوی شیطان در میان دیگر ملائکه خداوند بیان داشت: دل ناپاک انسان را مورد آزار قرار می دهد و ما وظیفه داریم خود را ازکینه، کدورت و غرور های بیجا رها کنیم، زیرا شیطان به دلیل غرور  و  تکبّر بیجای خود در امتحان الهی مردود شد .

  حسینی با اشاره به تلاش های شبانه روزی  شهیدان احمدی روشن و  شهریاری در خصوص به نتیجه رسیدن دانش هسته ایی کشورمان، خاطر نشان کرد: روحیّه جهادی فقط برای سال ۹۳ نیست و ما نمی توانیم بدون داشتن روحیّه جهادی پیروزشده و به نقطه مثبتی برسیم، زیرا هرجا روحیّه جهادی بوده به موفقیّت دست پیدا کرده ایم و اگر امروز وزیر محترم بهداشت دارای محبوبیّت است به دلیل روحیّه جهادی و کار خستگی ناپذیر شبانه روزی وی است.

  نماینده مردم البرز، آبیک و قزوین تأکید کرد: باید با ارباب رجوع به درستی برخود شود و حتی اگر در جایی که قانون اجازه اقدام مناسبی برای مراجعین نمی دهد، با برخورد مناسب، آنها را تکریم کنیم و  اضافه کرد: مردم ما؛ مردمی بزرگوار هستند و باید جواب این مردم عزیز را با تکریم آنها داد که وظیفه شرعی و قانونی ماست.

  وی در پایان سخنان خود به موضوع بودجه کشور اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به مشکلات دولت در خصوص تأمین بودجه مورد نیاز پروژه های عمرانی، باید با برنامه ریزی مناسب و دقیق، بودجه شهرستان را در پروژه های ضروری و دارای اولویّت هزینه کرد.

  فرماندار شهرستان البرز نیز در ادامه این جلسه ضمن تسلیت ایّام شهادت حضرت زهرا(س) گفت: اگر حمایت های همه جانبه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نبود، این شهرستان توفیقات خوبی را  در  زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی،مذهبی و عمرانی بدست نمی آورد.

  حسن پور ضمن تأکید بر توجه به سفارشات حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود: همه مدیران ادارات شهرستان در جهت اجرایی شدن منویّات مقام معظم رهبری تلاش می کنند و امید دارند تا رضایت ایشان را بدست آورند.

  این جلسه با برسی وضعیّت عملکرد، جذب و بکارگیری بودجه دستگاه های شهرستان البرز ادامه پیدا کرد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">