ندای البرز
سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۲۳ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24047
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
 •   
  مسؤول آموزش بسیج سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  یک دوره آموزش تکمیلی بسیج با حضور بیش از 150 نفر از بسیجیان شهرستان البرز در پادگان سیدالشهدا به مدت 10 روز به صورت شبانه‌روزی برگزار می‌شود.

  مصطفی علی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ندای البرزاظهار کرد: یک دوره آموزش تکمیلی بسیج با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از بسیجیان شهرستان البرز در پادگان سیدالشهدا به مدت ۱۰ روز به صورت شبانه‌روزی برگزار می‌شود.

  وی ادامه داد: در این دوره ۱۰ روزه برای بسیجیان آموزش مهارت‌های فردی در دفاع و رزم، کمک‌های اولیه، سلاح‌های سبک نظامی امداد نجات و نحوه تیراندازی نحوه ماسک‌گذاری در منطقه آلوده، تاکتیک‌های پدافندی و برگزاری‌های عقیدتی و حفاظت اطلاعات توسط مربیان نظامی اجرا می‌شود.

  مسؤول آموزش بسیج سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز اضافه کرد: در این اردو عملی بسیجیان با فراگیری از آموزش‌های پیاده‌روی بلندمدت با تجهیزات، پدافند غیرعامل، اختفا و استتار و پوشش در اردوگاه، کمین و ضدکمین و تمرین آتش و حرکت آمادگی خود را برای دفاع و به‌کارگیری در مأموریت‌های بسیج اعلام می‌کنند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">