ندای البرز
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
 •   
  معاونت آموزش عملیات سپاه ناحیه امام رضا(ع) البرز:
  یک هزار و 200 نفر از دانش‌آموزان شهرستان البرز در طرح آمادگی دفاعی برای آموزش عملی در میدان تیر پادگان سیدالشهدا شهرستان البرز روز گذشته شرکت کردند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز ، بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان شهرستان البرز در طرح آمادگی دفاعی برای آموزش عملی در میدان تیر پادگان سیدالشهدا شهرستان البرز روز گذشته شرکت کردند.

  مسؤول معاونت آموزش عملیات سپاه امام رضا‌(ع) شهرستان البرز در این مراسم با اشاره به این اردوی دانش‌آموزی اظهار داشت: این اردو ظرف مدت یک هفته در پادگان سیدالشهدا با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز برگزار می‌شود.

  مصطفی علینا بیان کرد: دانش‌آموزان با شرکت و گذراندن آزمون‌های میدان تیر نمره عملی درس آمادگی دفاعی خود را کسب می‌کنند.

  وی ادامه داد: این آموزش‌ها توسط مربیان مجرب بسیج و سپاه، برای مهارت افزایی دانش‌آموزان در تیراندازی به آن‌ها آموخته می‌شود.

  مسؤول معاونت آموزش عملیات سپاه امام رضا‌(ع) شهرستان البرز ادامه داد: این دانش‌آموزان در این دوره با سلاح و کاربرد‌های آن به صورت عملی آشنا می‌شوند.

  علینا عنوان کرد: هدف از این اردوی آموزشی ارتقا توان رزمی دفاعی و آموزش به‌کارگیری سلاح در بین دانش‌آموزان است.
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">