ندای البرز
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۴۴ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24045
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
 •   
  طاووسی دبیر اجرایی مسابقه خوانندگی صدای برتر:
  مراسم اختتامیه مسابقه خوانندگی صدای برتر با اجرای هنرمند تراز اول کشور استاد علیرضا افتخاری در الوند همراه خواهد بود.

  طاووسی دبیر اجرایی مسابقه خوانندگی صدای برتر در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر ندای البرز:خوشبختانه این مراسم در صحت و سلامت کامل برگزار شد و جزو تراز اولترین مسابقات استانی و حتی کشوری قرار گرفت و از اینکه توانستیم سومین مسابقه خوانندگی کشور را در شهر الوند برگزار نماییم بسیار خوشحال و خرسندیم.

  حامد طاووسی با بیان اینکه این مسابقه با کمترین حواشی ممکن برگزار گردید افزود:هیچ مسابقه ای در هیچ کجای دنیا بدون حواشی نبوده و نخواهد بود و بنده بعد از مراسم اختتامیه طی بیانیه ای از تمامی این حواشی برای تجربه ی دیگر عزیزان یاد خواهم کرد.

  این هنرمند خوش ذوق الوندی در ادامه صحبت های خود بیان کرد :مراسم اختتامیه این مسابقه که در تاریخ ۲۴ / ۰۶ / ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد ، بسیار ویژه خواهد بود و استاد علیرضا افتخاری در این مراسم ویژه ، اجرا خواهد داشت و در ادامه این برنامه به اهدای جوایز به نفرات برتر خواهیم پرداخت.

  دبیر اجرایی مسابقه صدای برتر در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد:اجرای این مسابقه بسیار سخت و دشوار بود اما خوشبختانه افراد و سازمان هایی از جمله سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین ، کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز ، روابط عمومی شهرداری الوند ، گروه تبلیغاتی شهر آرا ، استادان فرهیخته در کادر داوری ، گروه موسیقی آرتون و گروه موسیقی سنتور نوازی به سرپرستی علی سیدی ، تمامی هنرمندان عزیز شهر و عزیزانی که در قالب عوامل اجرایی در اجرای این مسابقه ما را یاری کردند و از همین جا کمال تشکر و قدر دانی را از این عزیزان داریم.

  حامد طاووسی با بیان اینکه مراسم اختتامیه بسیار ویژه می باشد تصریح کرد : امیدواریم شهروندان فهیم الوند از مراسم اختتامیه نیز ، همانند مراحل قبل برگزار شده این مسابقه با حضور حداکثری استقبال کنند.

  خبرنگار:محمد جواد کرمی

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">