ندای البرز
دوشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۰ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25504
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
 •   
  نشست خبری سرهنگ حیدری فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیش از 140 عنوان برنامه در شهرستان البرز در رده های مقاومت در راستای حفظ انقلاب و شعار سال ما که تبیین دستاور های انقلاب است برگزار خواهد شد .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سرهنگ حیدری در نشست خبری که با اصحاب رسانه در ناحیه سپاه امام رضا (ع) برگزار شد اظهار داشت : فاتحانه جنگ جهانی دوم و اول کشورهای آمریکایی و خود اروپا بودند و کشورهایی که در جنگ جهانی دست داشتند در منطقه در خاورمیانه دنبال منافع خودشان بودند و شریان اصلی آنها تامین نفت خام بود .

  وی ادامه داد : در زمان پهلوی کشور ما کاملا وابسته بود و کشور آمریکا دنبال منافع خودش در ایران و خاورمیانه بود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی منافع آمریکا در کشور ما به خطر افتاد و دستشان از کشور ما کوتاه شد .

  حیدری افرود : کشور های غربی و همدستان شیطان بزرگ یعنی آمریکا بعد از انقلاب با به راه انداختند جنگ های خیابانی به کمک ضد انقلاب در ایران و هشت سال تحمیل جنگ به کمک صدام هدفشان این بود که انقلاب اسلامی ایران را نابود کنند و تا به امروز با راهنمایی های رهبری امام راحل (ره) و رهبری مقام معظم رهبری در برهه های مختلف نتوانستند کاری از پیش ببرند .

  وی یکی از وظایف اصحاب رسانه را تبیین دستاور های انقلاب اسلامی دانست و گفت : شما اصحاب رسانه وظیفه دارید تا دستاورهایی که انقلاب اسلامی داشته است را درست برای جوانان دهه سومی تبیین کنید .

  وی اذعان داشت : با کار آمدن انقلاب اسلامی و نابودی رژیم پهلوی کشور استقلال سیاسی پیدا کرد و مردم در انتخاب رئیس جمهور ها و نماینده مجلس و مجلس خبرگان دخیل شدند و مردم تصمیم گیرنده اصلی شدند .

  فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز : در زمان پهلوی اگر کسی میخواست نخست وزیر شود باید اول جلب رضایت از آمریکا را می گرفت و بعد نخست وزیر می شد ، اگر قطعه از هواپیما خراب می شد باید مهندسین خارجی ترمیم می کردند و مهندسین ما حق دست زدن به قطعه را نیز نداشتند ولی در حال حاظر با پیشرفت های چشمگیری در عرصه های صنعت و معدن و پزشکی رو به رو شدیم که همه این ها را مدیون انقلاب هستیم .

  وی بیان داشت : از مسوولین میخواهیم نسبت به برطرف کردن مسائل اقتصادی و درون گرایی اقتصادی و وضیعت گرانی دست به کار شوند و خودمان وضیعت اقتصادی را درست کنیم و ما هم در کنار دولت کمک خواهیم کرد تا وضیعت اقتصادی را حل کنیم تا بهانه ای دست دشمن ندهیم تا دشمنان بخواهند به انقلاب ضربه بزنند .

  در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیش از ۱۴۰ عنوان برنامه در شهرستان البرز در رده های مقاومت در راستای حفظ انقلاب و شعار سال ما که تبیین دستاور های انقلاب است برگزار خواهد شد .

  وی در پایان افزود : عنوان ها و برنامه های مختلفی در شهرستان البرز در دهه فجر برگزار خواهد شد که از جمله آنها دیدار ب با امام جمعه شهر الوند و محمدیه ، مسابقات ورزشی ، حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و در هر رده بسیج مقاومت نشست های بصیرتی و یادواره شهدا برگزار خواهد شد و از سخنران های کشوری در یادوراه های شهدا دعوت به عمل آمده است .

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">