ندای البرز
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۷ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19822
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
 •   
  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین خبر داد:
  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از گردهمایی مسئولان ستادهای نماز جمعه استان قزوین به منظور انتقال تجربیات آن‌ها به یکدیگر خبر داد.
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقاحسینی، امام‌جمعه سگزآباد و اعضای ستاد نماز جمعه این شهر اظهار کرد: امام‌جمعه فقط اقامه کننده هفتگی نماز جمعه نیست، بلکه امام‌جمعه کسی است که امامت مردم را در تمام شئون زندگی، دینی و دنیوی بر عهده دارد.

  وی تصریح کرد: ائمه جمعه در شهرهای خود حرف اول و آخر را در حوزه دیانت، سیاست و زعامت مردم می‌زنند و ضروری است این جایگاه بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و تقویت شود.
  این مسئول ادامه داد: ائمه جمعه برای نقش آفرینی هر چه بیشتر نیازمند تشکیلاتی هستند که اعضای ستاد نماز جمعه می‌توانند در تحقق این هدف یار و یاور ائمه جمعه باشند.
  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین بیان کرد: ضروری است همه کسانی که در ستادهای نماز جمعه نقش ایفا می‌کنند، کار خود را جدی قلمداد کنند تا رسالت‌ها و اهداف مورد نظر تحقق یابد.
  وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نمازهای جمعه را قلب فرهنگی هر شهر معرفی می‌کنند و این تعریف گویای جایگاه رفیع و ارزشمند نمازهای جمعه است.
  حجت‌الاسلام‌والمسلمین عابدینی با تأکید بر این‌که نباید از ظرفیت‌های ستادهای نماز جمعه غافل شویم، یادآور شد: باید با حضور در شهرها با نیروهای فعال در ستادهای نماز جمعه ارتباط بیشتری برقرار کنیم تا بتوانیم شبکه‌ای بین ستادهای نماز جمعه استان ایجاد نماییم.
  این مسئول با بیان این‌که آن‌چه که امروز انقلاب به آن نیازمند است، نیروی انسانی انقلابی و مذهبی است، اذعان کرد: خوشبختانه در ستاد نماز جمعه سگزآباد نیروهای فعال، مذهبی و انقلابی زیادی حضور دارند که می‌توانند نقش مؤثر و مهمی را در این شهر و در استان ایفا کنند.
  وی گفت: در آینده نزدیک جلسات و نشست‌هایی با حضور مسئولان ستادهای نماز جمعه استان برگزار خواهد شد تا انتقال تجربیات بین آن‌ها صورت بگیرد و در نتیجه شاهد هم‌افزایی باشیم.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">