ندای البرز
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۱۷ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12481
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۶
 •   
  رئیس شورای اسلامی شهر بیدستان خبر داد:
  رئیس شورای اسلامی شهر بیدستان خبر داد: بوستان بانوان با مساحتی در حدود 12 هزار مترمربع در شمال شهر احداث شده است که در سال 95 به بهره برداری خواهد رسید.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  رئیس شورای اسلامی شهر بیدستان گفت: با توجه به کمبود فضای ورزشی در شهر به ویژه برای بانوان که نیمی از جمعیت ساکن در بیدستان را تشکیل داده اند، شوراء و شهرداری اقدام به احداث بوستان بانوان با مساحتی در حدود ۱۲ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال در شمال شهر نموده که عملیات دیوار چینی و جدول گذاری آن انجام شده که است.

  سلمی پور با بیان اینکه این پارک در سال ۹۵ به بهره برداری خواهد رسید، عنوان کرد: جلسات رسمی شورای شهر در عصر روزهای یکشنبه و چهارشنبه برگزار می شود و هر روز یکی از اعضاء برای پاسخگویی به شهروندان، بررسی و رسیدگی به امورات اداری در دفتر شوراء حضور خواهد داشت.

  وی افزود: تا کنون ۷۰ جلسه رسمی و چندین کمیسیون داخلی برای رسیدگی به امور شوراء و شهرداری برگزار شده است.

  رئیس شورای اسلامی شهربیدستان بیان داشت: با پیگیری های متعدد شوراء و شهرداری، توانسته ایم حدود ۴۵ هکتار از سمت شمال شهر را توسعه و اعتبارات مورد نیاز برای انشعابات آب را با مساعدت بی شائبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی جذب نماییم.

  سلمی پور یادآورشد: جلسات متعددی با حضور معتمدین، هیئات مذهبی، مساجد، کلانتری و بسیج  برگزار شده است که تسریع در حل مشکلات شهر را به دنبال داشته است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">