ندای البرز
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۲:۴۹ 2018 Apr 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19849
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵
 •   
  یادداشت روز:
  فصل حیات بخشیدن به رویاهای 4 ساله و فردا و فرداهای این شهر نزدیک است. فصل انتخاب آگاهانه. فصل رویش فکر و گفتمان و منطق. فصل تمیز دادن اصلح از غیر اصلح. فصل جدایی احساس از منطق

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز مهدی بیگدلو:می نویسیم. آنقدر می نویسیم تا مردم بدانند. بدانند که الوند برای پر کشیدن در آسمان خوشبختی به آگاهی نیاز دارد. بدانند که در تعیین سرنوشت محله به محله و فرد به فرد این شهر مسوول هستند. مسوول هستند که در پس پرده آگاهی خود، آینده فرزندان شان را خوش رنگ تر از گذشته ترسیم کنند.
  انتخابات نزدیک است. انتخاب از امتحان سخت تر است. انتخاب باید کرد تا رشد کرد، پیشرفت کرد و توسعه دید. انتخاب باید کرد تا پای امتحان رسید و خوب یا بد را چشید.
  فصل حیات بخشیدن به رویاهای ۴ ساله و فردا و فرداهای این شهر نزدیک است. فصل انتخاب آگاهانه. فصل رویش فکر و گفتمان و منطق. فصل تمیز دادن اصلح از غیر اصلح. فصل جدایی احساس از منطق.
  منطق را دریابید. این شهر به منطق آمیخته شده به تفکر و آگاهی نیاز دارد. منطقی فکر کنید. منطقی به آینده شهر خود حق رشد دهید. منطق توسعه را اینبار زیر گام های احساس ذبح نکنید.
  شهر ما کم ضرر نکرده از تعارف قومی و رای قبیله ای. قوم و قبیله در جای خود قابل احترام است و ارزشمند. کمی نگاه تان را تغییر دهید. تا به کی باید کورکورانه به رای و نظر قوم و قبیله خود چوب حراج زد. تا کی باید فرصت های پیش روی خودمان، شهرمان و فرزندان مان را پای مصلحت اندیشی های بی حاصل بسوزانیم؟!
  سیاست را در این شهر دفن کنید. بوی متعفن سیاست همه را خسته کرده. خسته از بازی های دوسرباخت. خسته از منفعت طلبی این حزب و آن جریان.
  بی سیاست نباشید اما با سیاست عده ای رای ندهید. سیاست تان رشد این شهر باشد. سیاست تان آینده فرزندان تان باشد.
  می نویسیم. آنقدر می نویسیم که مردم بدانند این شهر برای همه ماست. برای الوند تا پای جان باید ایستاد. برای آینده الوند باید تا پای جان آگاهی بخشید…

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">