ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۴۵ 2018 Apr 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10305
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
 •   
  فرمانده سپاه شهرستان البرز:
  فرمانده سپاه شهرستان البرز گفت: به برکت خون شهداء و جانفشانی های ایثارگران است که امروز بر صندلی های مدیریتی و مسئولیتی نظام تکیه کرده ایم، اما متأسفانه بجز عده کمی از مسئولان در مراسم تشییع شهید علوی حضور نداشتند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، فرمانده سپاه امام ضا(ع) شهرستان البرز در جمع بخشداران، رؤسا، نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان البرز، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج  گفت: بسیج تجلی آیات قرآن است و این تفکر معنوی و ژرف امام خمینی(ره) به عنوان شاگرد اسلام و قرآن بود که بسیج را بنا گذاشت.

  حیدری افزود: امام خمینی(ره) فرمودند که همه آحاد ملت بسیجی اند و امروز ما شاهد هستیم که در جای جای کشور بسیجیان در تمامی عرصه های اقتصادی، فرهنگ، سیاسی و نظامی حضوری فعال دارند و برای حفاظت از دستاورد ها و ارزشهای انقلاب اسلامی مجاهدانه و مظلومانه تلاش می کنند.

  وی ادامه داد: بسیج همانند یک ستون مستحکم در کنار نظام ایستاده است و در هر زمانی که خطر و مشکلی ایجاد شود، بسیج همانند دستانی پرتوان و گره گشا، مشکلات را مرتفع و خطرات را پشت سر خواهد گذاشت.

  سرگرد حیدری جهاد اکبر مبارزه با نفس و مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن را از موضوعات مهمی دانست که باید به آنها توجه شود و اضافه کرد: بسیج در تلاش است تا با اجرای برنامه های تربیتی، بصیرتی و آموزشی در بین اقشار مختلف مردم جامعه،  معروفات و اخلاق اسلامی را نهادینه کند.

  فرمانده سپاه شهرستان البرز بیان داشت: یکی از وظایف اصلی بسیج مقابله با استکبار جهانی است، زیرا انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه قد علم کرده و منافع آنان را به خطر انداخته که آنها نیز در تلاشند تا با نفوذ فرهنگی و جنگ های نیابتی با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

  این مسئول خاطر نشان کرد: بسیج با سازماندهی و آموزش نیروهای خود همواره برای دفاع از کیان ایران اسلامی و مقابله با بحرانها آمادگی دارد و اظهار داشت: بسیج با برگزاری رزمایشاتی همچون اقتدار فدائیان ولایت به دنبال افزایش آمادگی رزمی و ارتقاء فضای امنیّت عمومی شهرستان البرزاست.

  حیدری با اشاره به تشییع شهید سلطانعلی علوی در روستای پیریوسفیان تصریح کرد: به برکت خون شهداء و جانفشانی های ایثارگران است که امروز بر صندلی های مدیریتی و مسئولیتی نظام تکیه کرده ایم، اما متأسفانه بجز عده کمی از مسئولان در مراسم تشییع این شهید و مراسمات مشابه حضور نداشتند، در صورتی که باید در برنامه های فرهنگی و یادواره های شهداء حضوری پر رنگ تری داشته باشند و اضافه کرد: امروز نیز مدافعان حرم، مظلومانه در خطوط دفاع از انقلاب اسلامی حضور یافته و از همه داشته های خود برای دفاع از عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران گذشته اند، که ما نیز وظیفه داریم در امتداد راه آنها حرکت نموده و سرباز خوبی برای ولایت باشیم.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز ضمن تأکید بر فضا سازی مناسب شهرها در  هفته بسیج عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با همراهی مسئولان و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و بصیرتی، این پیام را به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی اعلام کنیم که آحاد مردم  همچنان در کنار اسلام و انقلاب ایستاده اند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">