ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۱۵ 2017 Apr 26
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10305
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
 •   
  فرمانده سپاه شهرستان البرز:
  فرمانده سپاه شهرستان البرز گفت: به برکت خون شهداء و جانفشانی های ایثارگران است که امروز بر صندلی های مدیریتی و مسئولیتی نظام تکیه کرده ایم، اما متأسفانه بجز عده کمی از مسئولان در مراسم تشییع شهید علوی حضور نداشتند.
  حیدری+ ندای البرز

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، فرمانده سپاه امام ضا(ع) شهرستان البرز در جمع بخشداران، رؤسا، نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان البرز، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج  گفت: بسیج تجلی آیات قرآن است و این تفکر معنوی و ژرف امام خمینی(ره) به عنوان شاگرد اسلام و قرآن بود که بسیج را بنا گذاشت.

  حیدری افزود: امام خمینی(ره) فرمودند که همه آحاد ملت بسیجی اند و امروز ما شاهد هستیم که در جای جای کشور بسیجیان در تمامی عرصه های اقتصادی، فرهنگ، سیاسی و نظامی حضوری فعال دارند و برای حفاظت از دستاورد ها و ارزشهای انقلاب اسلامی مجاهدانه و مظلومانه تلاش می کنند.

  وی ادامه داد: بسیج همانند یک ستون مستحکم در کنار نظام ایستاده است و در هر زمانی که خطر و مشکلی ایجاد شود، بسیج همانند دستانی پرتوان و گره گشا، مشکلات را مرتفع و خطرات را پشت سر خواهد گذاشت.

  سرگرد حیدری جهاد اکبر مبارزه با نفس و مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن را از موضوعات مهمی دانست که باید به آنها توجه شود و اضافه کرد: بسیج در تلاش است تا با اجرای برنامه های تربیتی، بصیرتی و آموزشی در بین اقشار مختلف مردم جامعه،  معروفات و اخلاق اسلامی را نهادینه کند.

  فرمانده سپاه شهرستان البرز بیان داشت: یکی از وظایف اصلی بسیج مقابله با استکبار جهانی است، زیرا انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه قد علم کرده و منافع آنان را به خطر انداخته که آنها نیز در تلاشند تا با نفوذ فرهنگی و جنگ های نیابتی با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

  این مسئول خاطر نشان کرد: بسیج با سازماندهی و آموزش نیروهای خود همواره برای دفاع از کیان ایران اسلامی و مقابله با بحرانها آمادگی دارد و اظهار داشت: بسیج با برگزاری رزمایشاتی همچون اقتدار فدائیان ولایت به دنبال افزایش آمادگی رزمی و ارتقاء فضای امنیّت عمومی شهرستان البرزاست.

  حیدری با اشاره به تشییع شهید سلطانعلی علوی در روستای پیریوسفیان تصریح کرد: به برکت خون شهداء و جانفشانی های ایثارگران است که امروز بر صندلی های مدیریتی و مسئولیتی نظام تکیه کرده ایم، اما متأسفانه بجز عده کمی از مسئولان در مراسم تشییع این شهید و مراسمات مشابه حضور نداشتند، در صورتی که باید در برنامه های فرهنگی و یادواره های شهداء حضوری پر رنگ تری داشته باشند و اضافه کرد: امروز نیز مدافعان حرم، مظلومانه در خطوط دفاع از انقلاب اسلامی حضور یافته و از همه داشته های خود برای دفاع از عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران گذشته اند، که ما نیز وظیفه داریم در امتداد راه آنها حرکت نموده و سرباز خوبی برای ولایت باشیم.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز ضمن تأکید بر فضا سازی مناسب شهرها در  هفته بسیج عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با همراهی مسئولان و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و بصیرتی، این پیام را به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی اعلام کنیم که آحاد مردم  همچنان در کنار اسلام و انقلاب ایستاده اند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">