ندای البرز
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۲:۵۱ 2018 Apr 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11748
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
 •   
  دیپلماسی عاری از مقاومت، روی لبان اعتدال؛
  جناب آقای روحانی! درموزه شهرداری روم به دنبال برگرداندن کدام عزت بودید که حواستان پرت شد و مجسمه ای به آن بزرگی را ندیدید ؟

  پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، دوباره خنده ای دیگر در دیپلماسی عاری از مقاومت، روی لبان اعتدال جاخوش کرد. امیدی را که دولت اعتدالی جناب روحانی در آن سوی مرزها جستجو می کند، بازارش در داخل داغ داغ است و ملت ایران از همان آغازین روز های مبارزه برای سرنگونی طاغوت و طاغوتیان، اجازه از رونق انداختن این بازار را به احدی نداده اند.

  امید به ادامه ی راه، امید به تعالی در سایه تعالیم روح بخش اسلام ناب محمدی (ص)، امید به برداشتن گام های بلند برای رسیدن به سرمنزل مقصود که پس از گذشت سی و هفت سال از پیروزی غرور آفرین انقلاب اسلامی، همچنان در دل ملت ایران زنده و پاینده است.

  ناامیدی، واژه ای است که در قاموس رنگین شده باخون شهیدان انقلاب اسلامی وجود ندارد. هنگامی که تصویر واقعی و سانسور نشده ی مذاکره زیرسم اسب فاتح ایران به نمایش گذاشته شد و خیل کثیر و عظیمی از ملت ایران، آن را مشاهده نمود به ناگاه، نگاه نگران خانواده های معظم شهیدان انقلاب اسلامی در خاطر خیالم نقش بست و به جای مشاوران فرهنگی و رسانه ای جناب آقای دکترحسن روحانی، عرق شرم و خجالت از یک دنیا ایثارگری خانواده های مقاوم و این معلمان ایثار جامعه ی ایرانی اسلامی برپیشانی ام نشست، چندسوال برزبانم جاری شد و درنزد خود که قطره ای از اقیانوس بیکران ملت ایران هستم از اعتدالیون پرسیدم:
  ۱- آیا دوباره در مقابل سیل انتقادات سازنده ی جبهه مقاومت ملت ایران به این حرکت غیرانقلابی تان، آنان را بی سواد خواهید خواند؟
  ۲- آیا درصدد صدور حواله ی “بروید به جهنم” برخواهید آمد؟
  ۳-آیا مشی اعتدالی تان عزت را به گذرنامه ایرانی بازخواهد گرداند؟

  جناب آقای روحانی ! درموزه شهرداری روم به دنبال برگرداندن کدام عزت بودید که حواستان پرت شد و مجسمه ای به آن بزرگی را ندیدید ؟
  هنوز یادمان نرفته، در تبلیغات انتخاباتی خود ادعا کردید، «اولین کسی که خمینی بت شکن را “امام” خواند من بودم». آیا هنوز گیر واژه های دایره المعارفی از لفظ امام هستید؟ و از امام خمینی (ره) و رهبری حکیمانه و ادبیات سیاسی سرشار از مقاومت آن یگانه احیاگر گفتمان دینی عصرحاضر، در مقابل گفتمان هایی نظیر صهیونیسم، کاپیتالیسم، سوسیالیسم و بقول فرمایش آن بزرگ مرد این “ایسم ها” فقط لفظ “امام “را برداشت نموده اید؟

  آیا در ادبیات حقوقی حضرتعالی و مشاورانتان که سرهنگ ها را حقیر می شمارد، اثری از شناخت تاریخ نیست ؟
  بسیار جای تعجب دارد که چطور این حرکت معنادار و حامل پیام غربی ها را متوجه نشدید ؟

  این اقدام حساب شده ی غربی ها از غفلت و بی تفاوتی شما و همفکرانتان نسبت به ادبیات مقاومت، در حالی بود که آنان به شدت نگران نفوذ و اقتدار منطقه ای ایران بویژه توسعه ی عمق راهبردی ایران در عراق و سوریه هستند.

  انعقاد قرارداد در روم و در زیرسایه ی اسب مارکوس آئورلیوس که در زمان او بخشی از حوزه ی عراق و شام از پارت ها (ایران)جدا شد، می تواند حامل چه پیامی باشد؟

  جناب آقای روحانی! درموزه ی شهرداری روم به دنبال برگرداندن کدام عزت بودید که حواستان پرت شد؟

  نویسنده: ابوالفضل بخشی

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">