ندای البرز
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۳۹ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1204
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۰
 •   
  محمدیه شهری 55 میلیاردی:
  شهردار محمدیه درخصوص بودجه سال 94 گفت: سعی کرده ایم در تهیه بودجه ظرفیت ها و پتانسیل ها و توانمندیهای شهر مدّنظر گرفته شده ورسیدگی به محلات،مناطق و فضاهای محله ای و پراکندگی برخورداری از امکانات در تمامی نقاط شهرمورد توجه قرار گرفته است.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،مهندس حسین بهزادپور در خصوص بودجه سال ۹۴ گفت: لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۹۴ با افزایش ۳۷ درصدی نسبت به سال گذشته تهیه تدوین و به شورای شهر تقدیم گردید.

  شهردار محمدیه در این خصوص گفت: سعی کرده ایم در تهیه بودجه ظرفیت ها و پتانسیل ها و توانمندیهای شهر در نظر گرفته شودو ضمن ارائه کلیه کدهای درآمدی و مبالغ اختصاص یافته  افزود: هزینه های جاری در بودجه سال ۹۴ به میزان حداقل مورد نیاز دوایر شهرداری لحاظ گردیده و با نسبت ۱۸ درصد هزینه های جاری و ۸۲ درصد هزینه های عمرانی بسته شده و سعی نموده ایم در این بودجه افزایش ۶۰ هزار نفری جمعیت ناحیه شهری مهرگان لحاظ گردد.

  وی در ادامه اظهار داشت: در شاخص های عمرانی بودجه سال ۹۴ رسیدگی به محلات ،مناطق و فضاهای محله ای و پراکندگی برخورداری از امکانات درتمامی نقاط شهر مورد توجه قرار گرفته است.

  بهزادپورتوجه به پیاده و سواره راه ها، توسعه سیاست های شورای شهر با رویکرد مردم مداری، توجه به محور برنامه توسعه ۵ ساله، توجه به شاخص پژوهش و آموزش شهروندی،جذب سرمایه گذار،توجه ویژه به بخش حمل و نقل، تفکیک زباله، توسعه فضاهای سبزو مبلمان شهری را از شاخصه های بودجه پیشنهادی سال ۹۴ دانست.

  شهردار محمدیه با اشاره به اولویت پروژه های سال آینده،ساخت پل دوم محمدیه – مهرگان بر روی اتوبان، ساخت ساختمان دارالقرآن، ساخت بوستان ۱۲ هکتاری و پروژه آماده سازی مسکن مهر را از اهّم این پروژه ها دانست و ادامه داد: در تهیه بودجه پیشنهادی در بخش هزینه ها با توجه به مشکلات اقتصادی بر اساس نگاه اقتصاد مقاومتی سیاست گذاری شده و هزینه های جاری به حداقل ممکن تقلیل یافته است.

  دکتر کاظمی نیز در این جلسه گفت: مجموعه شورا و شهرداری با اتحاد و همدلی توانسته اند عملکرد خوبی را رقم زده و امیدواریم با حضور مهندس بهزاد پور و همراهی مجموعه شهرداری،شهروندان بتوانند از محیط شهری بهتری بهره مند شوند.

  رئیس شورای اسلامی شهرافزود: میزان رضایتمندی عمومی شهروندان مخصوصا در پروژه هایی مانند مناسب سازی معابرکاملا مشهود بوده و امید است با اجرای پروژه های سال آتی شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.

   کاظمی خاطرنشان کرد: باید درتنظیم بودجه تلاش شود تا با عنایت به وضع اقتصادی مردم ،کمترین فشارمالی به آنها وارد گردد که با توسعه همکاری ها دربخش سرمایه گذاری،مردم شاهد فشار کمتر هزینه ها خواهند بود.

  وی تحقق ۸۰ درصد بودجه سال ۹۳ را کار بزرگی دانست وگفت:کلیه پروژه های تعریف شده برای سال جاری انجام پذیرفته و تنها چند پروژه مانند احداث سرویس بهداشتی به دلیل مشکل جانمایی  به سال بعد موکول گردیده است.

  انتهای پیام

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">