ندای البرز
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۴ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19875
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
 •   
  با نظر مثبت نمایندگان
  نمایندگان مجلس دولت را مکلف کردند از ابتدای اجرای برنامه، در قالب بودجه سنواتی سهم خود در تامین بودجه سازمان صداوسیما را حداقل به میزان 7/0% درصد بودجه عمومی دولت لحاظ و تخصیص دهد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان و در ادامه رسیدگی به مواد مراعا مانده لایحه برنامه ششم توسعه، ماده ۱۰۸ این لایحه را پس از بحث و تبادل نظر تصویب کردند.

  طبق این ماده، دولت مکلف است از ابتدای اجرای برنامه، در قالب بودجه سنواتی سهم خود در تامین بودجه سازمان صداوسیما را حداقل به میزان ۷/۰% درصد بودجه عمومی دولت لحاظ و تخصیص دهد. افزایش اعتبار سازمان نسبت به سال پایه از محل این ماده جهت پوشش ۱۰۰ درصدی استان ها، توسعه کمی و کیفی برنامه های تولیدی (ملی، استانی و برون مرزی) پویا نمایی، (انیمیشن) مستند و فیلم ها و سریال های فاخر و توسعه فنی هزینه می شود و پرداخت هرگونه حقوق و مزایا جز به تناسب سایر بخش هایی کشور که در بودجه سنواتی مشخص می شود، ممنوع است.

  گزارش سالانه به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">