ندای البرز
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۱۸ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21551
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
 •   
  بهزادپور شهردار محمدیه:
  بهزادپور شهردار محمدیه گفت:تلاش می کنیم این بوستان هرچه سریع تر برای استفاده ساکنان مهرگان آماده شود تا بخشی از نیازهای مردم برطرف شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرزحسین بهزادپور شهردارمحمدیه : بزرگترین پارک درون شهری کشور در ناحیه شهری مهرگان در حال احداث است و با افتتاح آن مکانی مناسب برای گذران اوقات فراغت مردم این ناحیه فراهم می شود.

  وی افزود: تلاش می کنیم این بوستان هرچه سریع تر برای استفاده ساکنان مهرگان آماده شود تا بخشی از نیازهای مردم برطرف شود.

  علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین هم با تشکر از توجه شهرداری و شورای محمدیه در اجرای این طرح مهم رفاهی گفت: تامین زیرساختها و خدمات زیربنلایی وروبنایی در این منطقه که افراد کم درآمد هم ساکن هستند ضروری است و با تاکید استاندار همه تلاش می کنیم تا محیطی زیبا و آرام برای زندگی مردم فراهم شود.

  وی بیان کرد: تاکنون اعتبارات قابل توجهی برای حل مشکلات این ناحیه اختصاص یافته و با تعامل و همکاری دستگاههای اجرایی برای تکمیل این خدمات همچنان جدی هستیم.

  فرخزاد بیان کرد: از شهرداری محمدیه انتظار داریم برای تسریع در تکمیل این پروژه اقدام کند و جای دارد از خدمات انجام شده از سوی شهرداری نیز تشکر و قدردانی شود.

  رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز هم گفت:زندگی آپارتمانی مشکلات خاص خود را دارد و برای ایجاد نشاط روحی لازم است فضاهای مانند بوستان و فضای سبز توسعه یابد تا بتوانیم به آرامش روحی مردم کمک کنیم.

  وی افزود: ناحیه شهری مهرگان نیازهای زیادی دارد که تاکنون کارهای خوبی در آن صورت گرفته اما تا شرایط ایده آل فاصله داریم که با تعامل دستگاهها تلاش می کنیم این نیازها را پاسخگو باشیم.

  فرماندار شهرستان البرز یادآورشد: باید کاری کنیم برای ناحیه شهری مهرگان اعتبارات بیشتری اختصاص یابدزیرا اگر شهرداری بخواهد از اعتبارات خود هزینه کند قطعا در خدمت رسانی به مردم در شهرمحمدیه با مشکل مواجه خواهد شد.

  انتهالی پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">