ندای البرز
پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۱۱ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16693
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶
 •   
  مسئول ایستگاه آتش‌نشانی شهر الوند عنوان کرد:
  مسئول ایستگاه آتش‌نشانی شهر الوند عنوان کرد: در پی درخواست کمک، ۵ خودروی اطفایی و فرماندهی متشکل از ۶ نفر نیروی عملیاتی به همراه یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری آب به محل حادثه اعزام شدند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  حمیدی مسئول ایستگاه آتش‌نشانی شهر الوند با اشاره به آتش‌سوزی هفته گذشته شرکت هفت الماس گفت: ساعت ۱۵:۴۵ روز دوشنبه مورخه ۲۱ تیرماه ۹۵ وقوع حریق در شرکت هفت الماس به این ایستگاه اعلام شد.

  حمیدی افزود: در پی درخواست کمک، ۵ خودروی اطفایی و فرماندهی متشکل از ۶ نفر نیروی عملیاتی به همراه یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری آب از ایستگاه آتش‌نشانی الوند به محل حادثه اعزام شدند.

  وی ادامه داد: تیم‌های اعزامی از این ایستگاه رأس ساعت ۱۵:۵۸ دقیقه به محل حادثه رسیدند که عملیات اطفاء با حضور نیروهای آتش‌نشانی شهرمحمدیه، قزوین، شهرصنعتی البرز و الوند تا ساعت ۱۹:۳۰ عصر به طول انجامید.

  رئیس ایستگاه آتش‌نشانی شهر الوند عنوان کرد: خوشبختانه این حادثه که به علت انباشت بیش‌ از حد ضایعات در انبار شرکت ایجاد شد، هیچگونه تلفات جانی به دنبال نداشته است.

  این مسئول با بیان اینکه عدم انبارداری مناسب ضایعات و پالت‌های چوب این شرکت موجب ایجاد این حادثه شده است بیان داشت: داشتن تیم کارآمد آتش‌نشانی در شرکت‌های صنعتی می‌تواند در کاهش وقوع و گسترش حوادث نقش بسزایی داشته باشد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">