ندای البرز
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۶:۵۱ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2573
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰
 •   
  بمناسبت انتصاب آیت الله عابدینی به امامت جمعه قزوین و تقدیر از حضرت آیت الله باریک بین
  در این بیانیّه آمده است: بی‌شک حضور حضرت‌ آیت‌الله عابدینی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه قزوین منشأ خیرات و برکات فراوان برای استان خواهد بود.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، روزنامه نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی(رجا) استان قزوین با صدور بیانیّه ایی از سال‌ها تلاش و خدمت صادقانه آیت الله باریک بین تقدیر نموده و ضمن تبریک به حضرت آیت الله عابدینی، برای همراهی ایشان در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی اعلام آمادگی کردند.

  در این بیانیّه آمده است: استان قزوین از دیرباز محل پرورش فرهیختگان و دانشمندان کشور بوده است در این راستا نقش روحانیون دانشمند و فرهیخته در عرصه‌های انقلابی و اصلاح و پیشبرد امور جامعه بسیار موثر و راهگشا بوده و تجلی این تأثیر در جایگاه نماز جمعه و امامت آن نمایان است.

  جایگاه رفیعی که تبلور ایمان، تقوا، علم، درایت و دوراندیشی است و موجب اتحاد و همدلی مومنین و جامعه اسلامی خواهد بود.

  چه اینکه حضرت آیت‌الله باریک‌بین و آیت الله عابدینی (دامت ظلهما) در زمره این فرزانگان برجسته هستند که هدایت معنوی جامعه ولایت‌مدار و متدین قزوین را در عصر حاضر همواره عهده‌دار بوده‌اند.

  حال با علم به اهمیت این جایگاه مقدس، روزنامه‌نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی(رجا) مراتب قدردانی و تشکر خود را از حضرت آیت‌‌الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به جهت انتصاب فقیه و دانشمند فرهیخته حضرت آیت‌الله عابدینی به امامت جمعه قزوین و نمایندگی ولی فقیه در استان اعلام نموده و از خداوند منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی را آرزومند است.

  همچنین این تشکل سپاس فراوان خود را از سال‌ها تلاش و خدمت صادقانه مجاهد فرزانه حضرت آیت‌الله باریک‌بین اعلام داشته و برای ایشان آرزوی طول عمری با برکت و عزت دارد.

  روزنامه‌نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی ضمن تبریک این انتصاب شایسته و مسرت‌بخش، آمادگی خود را با تمام ظرفیت رسانه‌ای برای همراهی ایشان در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی و علی الخصوص در سنگر مقدس امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه استان اعلام می‌نماید.

  بی‌شک حضور حضرت‌ آیت‌الله عابدینی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه قزوین منشأ خیرات و برکات فراوان برای استان خواهد بود و امید است اهالی فرهنگ و اندیشه و اصحاب رسانه عزیز بتوانند ایشان را در این راه یاری رسانند.

  والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">