ندای البرز
یکشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۳:۱۱ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23585
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
 •   
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز:
  بایستی فرهنگ پلیس افتخاری در بین جامعه رواج داده شود به طوری که هر فرد، خود را نسبت به اتفاقاتی که در اطرافش رخ می‌دهد مسئول بداند.

  سرهنگ خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به پلیس‌های افتخاری اظهار کرد: این افراد بیشتر در ماموریت‌های جمعی مثل تعطیلات نوروزی، انتخابات، راهپیمایی‌ها با نیروی انتظامی همکاری دارند.
  وی بیان کرد: در تلاش هستیم که فرهنگ پلیس افتخاری را در بین جامعه رواج داده به طوری که هر فردی خود را نسبت به اتفاقاتی که در اطرافش رخ می‌دهد مسئول دانسته و بی تفاوت نباشد.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز عنوان کرد: بیشتر کشفیات انجام شده در سطح شهرستان البرز، با همکاری پلیس افتخاری صورت گرفته است.
  این مسئول ابراز کرد: افرادی که به آرامش و امنیت شهر و محیط‌شان علاقمند هستند می‌توانند به عنوان پلیس افتخاری با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.
  سرهنگ خسروی اضافه کرد: افزایش تماس‌های مردمی، آگاهی و همکاری مردم با نیروی انتظامی یکی از دلایل نمونه شناخته شدن نیروی انتظامی شهرستان البرز در سطح کشور بوده است.
  وی ادامه داد: اساسی‌ترین نیاز یک پلیس در تمام جوامع، آرامش و سلامت جسمانی وی است، لذا نیروی انتظامی شهرستان البرز تلاش کرده تا آمادگی جسمانی نیروهای خود را افزایش دهد.
  فرماندار نیروی انتظامی شهرستان البرز افزود: تلاش شده است علاوه بر آمادگی جسمانی نیروهای پلیس به نیازهای فرهنگی، روحی و روانی آنها توجه داشته، چرا که سلامت جسمی و روانی یک پلیس ضامن آرامش بیشتر یک جامعه است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">