ندای البرز
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۱۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17227
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱
 •   
  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
  دیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در گیلان بیش از ۱۲۰۰ قرارداد با صنعتگران منعقد شده که از این تعداد ۷۱۸ قرارداد به مرحله بهره‌برداری رسیده و مابقی در مرحله تخصیص زمین و نصب ماشین‌آلات هستند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حمیدرضا خانپور ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قزوین اظهار داشت: اشتغال پایدار، رونق کسب و کار و همچنین رونق اقتصادی از جمله اولویت‌‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اشاره به اینکه علم باید در خدمت صنعت باشد، تصریح کرد: در جوامع کنونی که شاهد پیشرفت هر روزه علم و فناوری هستیم باید علم در خدمت صنعت بوده و دانشگاه‌ها مانع توسعه صنعت نشوند.

  وی با بیان اینکه آموزش مهارت‌های لازم به صنعتگران در دستور کار است، گفت: کارورزی دانشجویان در صنعت و واحدهای تولیدی باید احیاء شود و این امر نیازمند مشارکت همه‌جانبه مسئولان و مدیران مربوط است.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین عنوان کرد: تعامل با چندین سرمایه‌گذار خارجی در حال انجام است که پس از عقد قرارداد به طور رسمی اعلام می‌شود.

  خانپور گفت: متاسفانه به سبب مشکلات موجود در بخش صنعت، برخی شهرک‌ها حتی یک بهره‌بردار هم نداشته و بودجه‌های میلیاردی صرف شده در این شهرک‌ها راکد مانده است.

  وی بیان کرد: استان قزوین دارای ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی بوده که در مجموع بیش از ۱۲۰۰ قرارداد با صنعتگران منعقد شده که از این تعداد ۷۱۸ قرارداد به مرحله بهره‌برداری رسیده و مابقی در مرحله تخصیص زمین و نصب ماشین‌آلات هستند.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از اشتغال بیش از ۲۲ هزار و ۷۰۰ نفر در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">