ندای البرز
پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۳ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2816
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۶
 •   
  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان البرز خبر داد:
  کشاورز سیاهپوش گفت: طی 10 ماهه سال جاری 19 میلیارد و 574 میلیون ریال زکات جمع آوری شده که این رقم به نسبت مدت مشابه سال گذشته، از رشد 105 درصدی برخوردار است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان البرز از رشد ۱۰۵ درصدی زکات جمع اوری شده در این شهرستان طی ۱۰ ماهه سال جاری خبرداد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، کریم کشاورز سیاهپوش گفت: قرآن کریم در آیات فراوانى زکات را مطرح کرده است؛ در آیاتی از سوره های بقره، سوره نساء، مائده، اعراف، توبه، کهف، مریم،انبیاء و دیگر سوره های قرآن؛ این فریضه مهمّ مورد اشاره و تأکید قرار گرفته است.

  وی ادامه داد: زکات از فروع دین و مانند نماز واجب است و قرآن کریم در اغلب موارد وجوب آن را پس از ذکر وجوب نماز، یادآور شده است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان البرز یادآورشد: با توجه به تأکید مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و رسالت این نهاد طی ۱۰ ماهه سال جاری ۱۹ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال زکات جمع آوری شده که این رقم به نسبت مدت مشابه سال گذشته با رقم ۹ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال از رشد ۱۰۵ درصدی برخوردار است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">