ندای البرز
جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۱۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12997
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۳
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز گفت:بیش از 3هزار نفر در قالب عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی کار برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

  رضا عسگری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز گفت: مردم شهرستان البرز با حضور گسترده خود در کنار صندوقهای اخذ رأی بار دیگر به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند و حمایت خود از نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

  عسگری افزود: از ساعات آغازین امروز صبح، هیئت های نظارت و هیئت های اجرایی انتخابات در شعب مربوطه حضور یافتند و مقدمات لازم را برای اخذ آراء مردم فراهم کردند.

  این مقام مسئول عنوان کرد: ۱۳۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان البرز وجود دارد که آمار موجود نشانگر استقبال بسیار خوب مردم از این شعبات است.

  وی ادامه داد: حضور بی نظیر مردم در انتخابات به حدی است  که در برخی از شعبات، بیش از ۵۰ درصد تعرفه های موجود مصرف شده و ستاد انتخابات شهرستان البرز آمادگی دارد تا تعرفه های مورد نیاز را به شعبات انتقال دهد.

  نماینده عالی دولت در شهرستان البرز اعلام کرد: بیش از ۳هزار نفر در قالب  عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی کار برگزاری انتخابات را بر عهده دارند که تا کنون در اجرای وظایف محوله خود نهایت تلاش را به عمل آورده اند.

  وی در خاتمه از مردم انقلابی شهرستان البرز خواست تا از ساعات باقی مانده برای حضور در شعب اخذ رأی و انتخاب نمایندگان برگزیده خود استفاده کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">