ندای البرز
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۸:۰۷ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2887
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸
 •   
  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز:
  امیر جلالی در پنجمین جلسه ستاد پیشگیری از جرائم خاص استان قزوین گفت: دستگاه قضایی با کسانی که به دنبال سوء استفاده از فضای شادی مردم هستند برخورد قانونی خواهد داشت.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز  به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، امیر جلالی در پنجمین جلسه ستاد پیشگیری از جرائم خاص استان قزوین بیان داشت: تاکنون نزدیک به ۳۰ هزار انواع مواد محترقه کشف شده است که به نسبت سال گذشته از کاهش قابل توجهی برخوردار است که نشان از موفقیت تلاش های انجام شده در جهت پیشگیری از توزیع این اقلام دارد.

  وی ادامه داد: دستگاه قضایی با کسانی که به دنبال سوء استفاده از فضای شادی مردم هستند برخورد قانونی خواهد داشت.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز اضافه کرد: توصیه ما به مردم عزیز این است که در این ایام دقت لازم را داشته باشند تا فضای شادی آنها با اقدامات نامطمئن و نامطلوب به ناراحتی تبدیل نشود.

  وی عنوان کرد: در ایام پایان سال شاهد ساخت و سازهای غیرمجاز هستیم که لازم است دستگاه های متولی درون شهری و برون شهری در این خصوص اهتمام لازم را داشته باشند.

  جلالی یادآورشد: دستگاه قضایی با جدیت در زمینه برخورد با عوامل تجاوز به منابع طبیعی و انفال ایستاده است.

  در ادامه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک اظهارداشت: خوشبختانه با همکاری پلیس در سطح شهرستان آبیک شرایط خوبی را شاهد هستیم به طوری که کاهش جرائم به خصوص سرقت را داشته ایم به طوری که این کاهش از میانگین استانی نیز بیشتر است.

  یاوری عنوان کرد: با تلاش های انجام شده سارقان کیف قاپ گوشی های همراه، اعضای باند سرقت از آرایشگاه های زنانه و اعضای باند سرقت منزل دستگیر و اموال سرقتی نیز کشف شده است.

  وی یادآورشد: همچنین در راستای پیشگیری از جرائم دو باب مغازه طلافروشی که اقدام به خرید طلاهای مسروقه می کردند، پلمپ شدند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">