ندای البرز
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۴ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23284
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
 •   
  اکرم محمدی،قهرمان ملی ورزش بیلیارد:
  ورزش بیلیارد همچون بازی زندگی بوده به طوری که باید در این بازی ، به موقع فکر کرده و بر استرس‌ها وهیجانات غلبه کرد وآموخت در کجا تصمیم‌ گرفت.

  اکرم محمدی‌امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ندای البرز اظهار کرد: به مدت پنج سال در رشته ورزشی بیلیارد مشغول به فعالیت هستم.
  وی با اشاره به کسب ۶ دوره مدال قهرمانی کشور عنوان کرد: موفق به کسب اولین مدال قهرمانی در مسابقات آسیایی رشته ورزشی بیلیارد بانوان در کشور شده‌ام.
  این قهرمان ورزشی عنوان کرد: ورزش بیلیارد، ورزش نوپا یی در کشور است که در سال ۱۳۹۰به طور رسمی بانوان ایرانی در این رشته ورزشی مشغول فعالیت هستند.
  محمدی‌امینی ادامه داد: ورزش بیلیارد با توجه به مقام‌هایی که بازیکن‌های این رشته کسب می‌کنند نسبت به سالهای اولیه خود شرایط بهتری دارد و روند رو به رشدی را در این ورزش خواهیم داشت.
  این بانوی قهرمان خاطرنشان کرد: ورزش بیلیارد همچون بازی زندگی بوده به طوری که باید در این بازی ، به موقع فکر کرده و بر استرس‌ها وهیجانات غلبه کرد وآموخت در کجا تصمیم‌ گرفت.
  وی افزود: این ورزش به بازیکن یاد می‌دهد به خویشتن تسلط داشته و تاثیر به سزایی در کاهش استرس دارد چرا که در بیشتر رشته های ورزشی بازیکن می تواند هیجانات خود را با فریاد زدن تخلیه کند اما در این ورزش کنترل هیجانات یکی از رموز موفقیت این رشته ورزشی است.
  محمدی‌امینی با اشاره به اینکه فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی است، یادآور شد: ورزش بیلیارد به بازیکنان صبوری و آرامش یاد می‌دهد چنانچه با توجه به زندگی ماشینی افراد که پر از استرس و هیجانات منفی و مثبت است من به عنوان یک بانوی موفق در این رشته ورزشی، این رشته را به بانوان کشورم توصیه می‌کنم.
  وی خاطر نشان کرد: مسابقات کشوری ورزش بیلیارد در تمامی شاخه ها در تاریخ ۳۰تیرماه در شهر ارومیه برگزارمی‌شود.
  این قهرمان ورزش بیلیارد با اشاره به اینکه تجربه حضور در چند دوره از اردوهای تیم ملی ورزش بیلیارد را داشته است، بیان کرد: هیات ورزشی استان قزوین دراین دوره از اردوهای آماده سازی بازیکن‌های تیم ملی این رشته شرایط خوبی را برای بازیکن‌ها فراهم کرده است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">