ندای البرز
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۷:۳۸ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2728
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۳
 •   
  پیام تبریک
  در قسمتی از این پیام آمده است: حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عبدالکریم عابدینی، انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، نشان از علم، تقوا، توانمندی و درایت شما دارد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، در پی انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عبدالکریم عابدینی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، بیمارستان خیریّه رحیمیان طی پیامی ، این انتصاب را تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

  در قسمتی از این پیام آمده است: حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عبدالکریم عابدینی، انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، نشان از علم، تقوا، توانمندی و درایت شما دارد و قطعاً با حضور پررنگ و همیشگی حضرتعالی در استان، بارقه هایی از امید در دل مردم عزیز و صبور استان بوجود خواهد آمد.

  لذا ضمن عرض صمیمانه ترین تبریک هابه حضرتعالی به جهت این انتصاب و با پشتیبانی سه دهه تجربه و ارتباط با ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی یاور جنابعالی خواهیم بود و توفیقات روز افزون شما را در پناه الطاف عالیّه خداوند متعال و عنایات امام عصر(عج) مسئلت می نمائیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">