ندای البرز
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۲۵ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23427
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
 •   
  بعد از حادثه تیر اندازی دیروز؛
  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: بعد از انتقال سربازان مصدوم حادثه دیروز، در حال حاضر بیمارستان شهید رجایی در اختیار ارتش است و دانشگاه امکان اطلاع‌رسانی ندارد.
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین گفت: بعد از تیراندازی یک سرباز در منطقه نظامی آبیک و وقوع تیراندازی ۶ سرباز مصدوم به بیمارستان شهید رجایی منتقل‌شده‌اند.
  وی افزود: درزمینه ارائه اطلاعات، اسامی مجروحان و وضعیت حال آنها ارتش محدودیت گذاشته است و معتقد است که اطلاعات باید از طریق روابط عمومی لشگر ۱۶ زرهی اخبار و اطلاعات ارائه شود.
  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما را از بیمارستان بیرون کردند و بیمارستان در اختیار ارتش است، بنابراین درزمینه پیگیری وضع بیماران اطلاعی ندارم، امروز یک هماهنگی با ارتش انجام می‌شود و طی ۲ ساعت آینده اطلاع‌رسانی از طریق دانشگاه انجام می‌شود.

  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">