ندای البرز
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۶ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23116
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
 •   
  بخشدار مرکزی البرز:
  بخشدار مرکزی البرز گفت : با عضویت روستائیان ،کشاورزان و عشایر در صندوق بیمه اجتماعی امکان تامین آتیه این اقشار در سنین کهولت فراهم می شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیل ندای البرز “صدیقه ربیعی” بخشدار مرکزی البرز ، با اعلام این که بیمه اجتماعی،تامین کننده  آینده روستائیان است،  افزود: در دنیای امروز دولتها از طریق ایجاد صندوق های بیمه اجتماعی،امکان رفاه و برخورداری از مزایای صندوق مذکور را برای ملتهای خویش فراهم می آورند و این امر در کشور ما برای اقشار کشاورز و روستاییان که از عضویت در هیچ صندوقی برخوردار نیستند از طریق ایجاد صندوق بیمه اجتماعی روستاییان،کشاورزان و عشایر فراهم‌شده است که موجبات تامین آنان را فراهم میسازد.

  وی افزود: این صندوق به دلیل وابستگی به دولت از ضمانت کافی برخودار بوده و ۵% حق بیمه آن توسط بیمه گزار و ۱۰% دیگر توسط دولت پرداخت می شود و با پرداخت حداکثر ۱سال حق بیمه از مزایای،  از کار افتادگی و بازنشستگی استفاده خواهند کرد.

  ربیعی با اشاره به محدودیت عضویت افراد بالای ۵۰سال تا پایان تیر ماه سال جاری از کلیه روستائیان و کشاورزان دعوت کرد در فرصت باقی مانده ضمن مراجعه به کارگزاریهای بیمه مذکور نسبت به عضویت خود اقدام نمایند.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: خدمات صندوق بیمه روستاییان گامی است ارزنده در جهت تامین رفاه اقشار محروم و نیز اقدام مهمی در راستای عدالت اجتماعی محسوب می شود.

  لازم بذکر است صندوق بیمه اجتماعی روستاییان که از ابتدای سال ۸۴ به منظور حل تامین اجتماعی روستاییان و ساکنین شهرهای زیر ۲۰هزار نفر ایجاد شده است و از حمایت های جدی دولت یازدهم و نیز مدیریت ارشد استان قزوین برخوردار می باشد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">