ندای البرز
چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۴۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24018
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
 •   
  علیپور نویسنده جوان الوندی عنوان کرد:
  هدف از تالیف کتاب هشدار تجارت وسودآوری نیست بلکه آگاهی بخشی افراد جامعه است.

  حسین علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ندای البرز، با اشاره به جهان پیشرفته تکنولوژی اظهار کرد: تکنولوژی علاوه بر پیشرفتی که در زندگی افراد دارد مورد سواستفاده برخی از سودجویان قرار گرفته که مردم جامعه باید از آن آگاه باشند.
  وی افزود: هدف از نگارش کتاب هشدار وآگاه‌بخشی افراد جامعه از کلاهبرداری‌هایی است که در جامعه مدرن امروزی اتفاق می‌افتد.
  این نویسنده جوان الوندی عنوان کرد: نتیجه عدم آگاهی افراد از شگردهای کلاهبرداری جامعه مدرن امروزی این است که فرد مال باخته شود و ضررهای مالی و معنوی بسیاری را متحمل شود.
  این جوان هنرمند الوندی مطرح کرد: برای نگارش این کتاب مشقت‌های زیادی را متحمل شد‌ه‌ام چرا که مشوقی در این راه نداشته و علاوه بر نگارش هزینه انتشار و غیره نیز بر عهده خودم بود.
  وی بیان کرد: کتاب هشدار با ۲۰۰۰ تیراژ منتشر شده است که امید است مردم با مطالعه این کتاب سطح آگاهی ‌خود را ارتقا بدهند و از کلاه‌برداری‌های مدرن امروزی در امان باشند.
  علیپور اضافه کرد: مطالعه یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر فردی در زندگی شخصی و اجتماعی‌اش می‌باشد که دیدگاه وسیعی به فرد در جامعه بخشیده و باعث حل بسیاری از مشکلات اجتماعی می‌شود.
  این نویسنده جوان الوندی با اشاره به پایین بودن سران مطالعه مردم جامعه تصریح کرد: تنها بیان یک جمله کافی نبوده و مسئولان باید راهکارهایی را ارائه بدهند تا فرهنگ مطالعه در جامعه بهینه سازی شود به طوری که مردم مطالعه را جزء نیازهای واجب زندگی خود بدانند.
  وی با بیان اینکه تمام افراد جامعه در ترویج فرهنگ مطالعه مسئول هستند افزود: بایستی ترویج فرهنگ مطالعه از دل جامعه برخیزید به طوری که خرید کتاب هر ماهه در سبد کالای خانواده قرار بگیرد.
  علیپور اشاره کرد: تصور اشتباهی که در بین برخی از افراد جامعه وجود دارد، این است که تنها افرادی که کار فرهنگی می‌کنند ویا در جامعه فعالیت اجتماعی دارند نیاز به مطالعه داشته در حالی که تمام افراد جامعه در هر موقعیت اجتماعی و فرهنگی نیاز به مطالعه دارند.
  این نویسنده جوان الوندی افزود: برای داشتن جامعه‌ای با سرانه مطالعه بالا، نه‌تنها مردان بلکه زنان و حتی نوجوانان و کودکان نیز باید مطالعه را یکی از ضروریات زندگی‌شان بدانند.
  وی ادامه داد: مطالعه کتاب را به نوعی ‌می‌توان ورزش ذهن به حساب آورد و جایگاه مطالعه به حدی رفیع است که با پیشرفت تکنولوژی و وجود شبکه‌های اجتماعی هیچ چیز نمی تواند جایگاه مطالعه را پر کند.
  وی بیان کرد: بنا براقتضای زمان وشرایط جامعه امروزی، تحریر و تالیف کتاب « هشدار» اقدامی درجهت آرامش و رفاه حال بیشتر شهروندان است.
  علیپور با بیان اینکه هدفش از تالیف کتاب هشدار تجارت وسودآوری نیست افزود: آگاهی بخشی افراد جامعه دلیل اصلی نگارش این کتاب بود به طوری که این کتاب با حداقل قیمت در بازار عرضه شده تا مورد مطالعه همگان قرار بگیرد.
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">