ندای البرز
جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12921
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
 •   
  طی صدور بیانیه ای اعلام شد؛
  مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی صدور بیانیه ای با اشاره به انتخاب اصلح از میان نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بار دیگر بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی صدور بیانیه ای با اشاره به  انتخاب اصلح از میان نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بار دیگر بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کردند.

  در متن این بیانیه آمده است:هفتم اسفند ماه سال جاری مصادف است با برگزاری دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی. تاریخ انقلاب اسلامی گواه آن است که مردم فهیم و شریف ایران اسلامی در مقاطع مختلف و با توجه به شرایط خاص هر زمان با نگاهی هوشمندانه،نقش تأثیرگذار خود را به نحو احسن انجام داده‌اند، ملتی که بلوغ سیاسی، پایداری و حفاظت ازانقلاب خود را درصحنه‌های مختلف نشان داده و تبدیل به ملتی بصیر و مجرب گشته است.

  دشمنان عزت و عظمت این ملت نیز همواره و در هر رویدادی با نقشه‌های رنگین و هزینه‌های سنگین سعی در اخلال درحرکت پرشتاب و رو به رشد انقلاب داشته‌اند که هر مرتبه با نصرت الهی، جواب متقن و مشت محکم مردم فهیم ایران روبرو گشته‌اند، در انتخابات پیشرو نیز از مدت‌ها قبل با استفاده از عناصر فاسد و ضدانقلاب،تحلیل‌های غلط و مغرضانه وتوان رسانه‌ای خود، با آهنگ بیشتری شیطنت‌های خود را نمایان ساخته‌اند که این بار نیز مکر و نیرنگ آن‌ها کارساز نخواهد بود و در این همآورد نیز مقهور ملت غیورمان خواهند گشت، و ملت رشید ایران اسلامی با عنایات الهی و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم بار دیگر حماسه‌ای ماندگار رقم خواهند زد، ان‌شاءالله.

  مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تأکید بر حضورحداکثری ملت قهرمان ایران و انتخاب اصلح از میان نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، از منتخبین مردم می‌خواهد تا با تعهد اسلامی و انقلابی خود، در حفظ دست آوردهای انقلاب اسلامی که مزین به خون هزاران شهید است، کوشا و با تلاشی مستمر زمینه‌های پیشرفت و برطرف کردن کاستی‌ها تمام همت و سعی خود را به کاربندند.امید است -به حول و قوه الهی- جمعه آینده روزی ماندگار و برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات ملت شریف ایران رقم خورد.

  والسلام علیکم و رحمهالله و برکاته

  “مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم”

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">