ندای البرز
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۱:۱۹ 2018 Feb 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24776
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
 •   
  با صدور پیامی صورت گرفت:
  بنده به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر الوند هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل بویژه بسیجیان شهر الوند تبریک می گویم و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز به مناسبت آغاز هفته بسیج سخنگوی شورای شهر الوند پیامی صادر کردند که بمتن آن به شرح زیر می باشد:

  سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، بر همگان مبارک باد.
  فرمان حضرت امام (ره) در تأسیس بسیج و فرمایشات آن رهبر فرزانه باعث گردید که جوانان باایمان و پرشور این آب و خاک با تمام وجود و با رشادت‌های وصف ناشدنی در دفاع از میهن اسلامی همه سختی‌ها و ناملایمات را به جان خریده و با شجاعتی بی‌نظیر در مقابل تهاجم نظامی استکبار جهانی و در ٨ سال دفاع مقدس با فدا نمودن باارزش‌ترین موهبت الهی که همان جان خود می‌باشد صفحه بی‌بدیل را در تاریخ اسلام و این کشور رقم زنند. که این شجره طیبه تا به امروز با جوانان برومندش پله‌های پرافتخار علم و فن‌آوری را در تمامی عرصه‌ها، از جمله قله‌های پرافتخار دانش هسته‌ای را فتح کرده‌اند که مایه سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران شده است، همچنان ادامه دارد.
  بسیج در واقع یک هویت فرهنگی، روشن، پاک و آینده نگر هست و کردارش برای رضایت کردگار است و باچنین هدفی هر کجا نیاز به وجود بسیجی باشد، حضور خالصانه و معنادارش بدون درنگ و عاری از هر گونه فرصت سوزی و عافیت طلبی، مشاهده می شود.
  بنده به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر الوند هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل بویژه بسیجیان شهر الوند تبریک می گویم و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

  مهتاب بهرامی
  سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">