ندای البرز
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۲۶ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7166
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۹
 •   
  به مناسبت روز خبرنگار انجام شد:
  مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان خیریّه رحیمیان در نشستی صمیمی، ازخبرنگاران و سردبیران رسانه های مکتوب و مجازی استان قزوین تجلیل کردند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمارستان خیریّه رحیمیان با جمعی از خبرنگاران و سردبیران نشریات مکتوب و رسانه های مجازی شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند.

  دکتر محمد زاده مدیرعامل بیمارستان خیریّه رحیمیان، در این دیدار که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد گفت: روز خبرنگار فرصتی برای تجلیل از کسانی است که با نقد های سازنده خود مشکلات جامعه را منعکس می کنند.

  وی افزود: اطلاع رسانی تازه های سلامت و انعکاس نابسامانی های این بخش؛ موجب شده تا خبرنگاران، چشم و چراغ بخش درمان باشند.

  محمد زاده ادامه داد: اجرای طرح سلامت، موجب شده تا تمام جامعه از خدمات سلامت بهرمند شده و سطح ارائه خدمات درمانی افزایش پیدا کند که از آن می توان به عنوان خبر خوبی برای خبرنگاران یاد کرد.

  مهندس تهرانی، رئیس هیئت مدیره بیمارستان خیریّه رحیمیان نیز در سخنانی روز خبرنگار را به تمام اصحاب رسانه استان تبریک عرض نموده و از همه خبرنگارانی که در انعکاس اقدامات انجام شده و مشکلات بخش سلامت تلاش می کنند، تقدیر و سپاسگزاری کرد.

  گفتنی است، درپایان این دیدار با حضور دکتر مهری ریاست جدید این بیمارستان از خبرنگاران حاضر تجلیل و قدردانی شد.

  تصاویر مربوط به این خبر را از اینجا مشاهده نمایید

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">