ندای البرز
جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۰۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12924
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
 •   
  لحظه به لحظه از انتخابات،
  حضورگسترده و با نشاط البرزیها در شعب اخذ رأی بی نظیر است و عوامل اجرای حوزه رأی گیری در حال آماده کردن مقدمات ثبت حضور حماسی مردم شهرستان البرز در انتخابات هستند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرانجام پس از ماه‌ها تلاش و گذر از روزهای پر تب و تاب تبلیغات، انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی، از ساعت ۸صبح امروز در حوزه‌های انتخابیه شهرستان البرز درب‌های خود را به سوی مردان و زنان دلاور سرزمین حماسه‌سازان گشودند تا بار دیگر شاهد خلق حماسه‌ای دیگر در دیار شهیدانی همچون رجایی و بابایی باشیم.

  مردم همیشه در صحنه شهر های مختلف شهرستان البرز با شور و نشاط خاصی از ساعاتی قبل از آغاز فرایند رأی گیری در مکانهای اخذ رأی، حضور یافته اند که هم اکنون صف های طویل اخذ رأی در برخی از شعبات تشکیل شده و مردم و به نوبت رای خود را به صندوق های رای گیری می اندازند .

  حضورگسترده و با نشاط البرزیها در شعب اخذ رأی بی نظیر است و عوامل اجرای حوزه رأی گیری در حال آماده کردن مقدمات ثبت حضور حماسی مردم شهرستان البرز در انتخابات هستند.

  یکی از شهروندان حاضر در شعبه سوم اخذ رآی شهرستان البرز در پاسخ به علت حضور خود در انتخابات گفت: آمده ام تا به دنیا ثابت کنم که من به دستور رهبر معظم انقلاب و برای حفظ و اعتلای نظام اسلامی خود در همه عرصه های موجود حضور خواهم داشت تا ایادی استکبار جهانی را با حضور خود نا امید کنم.

  دیگر شهروند الوندی نیز علت حضور خود را اینگونه پاسخ داد و عنوان کرد: می‌خواهم در مقابل عظمت کار مدافعان حرم و شهدای انقلاب و خون دل‌خوردن‌های مقام معظم رهبری این حداقل کار را انجام دهم تا به دنیا ثابت کنم که تا ما هستیم، خواب آنها در سلطه به این کشور از هر طریق حتی نفوذ را آشفته خواهیم کرد.

  راننده جوانی که از مشکلات اقتصادی کشور هم بسیار نا خرسند بود برایمان از علت حضور خود گفت و بیان داشت: هم اکنون مشکلات اقتصادی و معیشتی  فشار زیادی را بر مردم ما وراد می کند، اما همه ما می دانیم و به این موضوع پی برده ایم که شرط رهایی از مشکلات، حضور بموقع در صحنه و انتخاب آگاهانه آنهاست.

  یکی از بانوان حاضر در شعبه ۱۲ اخذ رأ ی نیز که با فرزند خود پای به عرصه ادای تکلیف گذاشته بود، عنوان کرد: اولین برنده این امتحان بزرگ ملت قهرمان ایران و مفلوک‌ترین هم، آمریکا و دلباختگان غرب در داخل کشورمان هستند که امروز از حماسه مردم ایران متحیّر خواهند ماند.

  همشهری دیکری عنوان کرد: امروز می تواند فرصت مناسبی برای تعیین سرنوشت حداقل چهار سال آینده باشد و مردم با انتخاب فرد اصلح، انقلابی، استکبار ستیز، متعهد و کارآمد که به نیازهای و مشکلات شهرستان رسیدگی کند، در واقع آینده خود را در راستای توسعه محوری ساخته اند.

  آنچه از فهوای سخن مردم بصیر شهرستان البرز بر آید ادای تکلیف شرعی، انقلابی و نیز اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری است که با حضور حداکثری در نتخابات تجلی پیدا خواهد کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">