ندای البرز
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۰۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16270
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰
 •   
  مسؤول سازمان بسیج زنان سپاه شهرستان البرز خبر داد؛
  مسؤول سازمان بسیج زنان سپاه شهرستان البرز خبر داد: همزمان با سراسر کشور، تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده در شهرستان البرز برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، اکرم مرادخانی مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان البرز در مصاحبه با خبرنگار ندای البرز گفت: همزمان با هفته حجاب و عفاف، تجمع بزرگ مردمی مدافعان حریم خانواده در شهرستان البرز برگزار خواهد شد.

  مرادخانی افزود: این تجمع روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور و با حضور بانوان و خانواده‌های شهرستان البرز در میدان لاله شهر الوند اجرا می‌شود.

  این مسؤول با اشاره به اهداف برگزاری این تجمع عنوان کرد: مقابله با ترویج تفکرات غرب در خصوص کشف حجاب زنان، کاهش بی‌بند و باری در جامعه و نیز افزایش سطح آگاهی بانوان نسبت به جنگ نرم دشمنان از جمله اهداف مهم این تجمع است.

  مرادخانی اظهارداشت: مقام معظم رهبری ترویج سبک زندگی اسلامی را بارها مورد تاکید قرار داده‌اند که در این تجمع تلاش خواهد شد تا ضمن تبیین این موضوعِ، اعتماد به نفس زنان محجبه در جامعه تقویت شده و موضوع رعایت عفاف و حجاب مطالبه شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">