ندای البرز
پنج شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۱۲ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23552
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  عسگری گفت: ما بر این باور هستیم که انقلاب اسلامی در جایگاهی قرار دارد که می تواند مسائل و مشکلات داخل کشور را خود به تنهایی حل کند.

  رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ندای البرز، با اشاره به تحریم‌هایی که به تازگی برای ایران تصویب شده است، بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی برای دشمنی با این نظام از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کنند.
  وی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در چهار دهه به دشمنی خود ادامه داده ودر این مدت تحریم‌های مختلفی را برای ایران به تصویب رسانده‌اند، اما نکته مهم این است که کشور ایران در چارچوب منافع ملی، تعاملات خود را با کشورها حفظ خواهد کرد.
  وی ادامه داد: کشور ایران در جهت حفظ منافع ملی، از اهداف خود کوتاه نیامده و به طور یقین اگر این تحریم‌ها ادامه پیدا کند، پاسخ لازم با توجه به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دشمنان داده می‌شود.
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: به طور یقین در مناسبات تجاری و اقتصادی که کشور ایران با کشورهای دیگر دارد بازنگری‌های لازم صورت می‌گیرد.
  این مسئول ادامه داد: توافقات خوبی با کشورهای مختلف در زمینه اقتصاد بسته شده و حضوراین کشورها در بازارهای ایرانی نشانه‌های خوبی است.
  عسگری خاطرنشان کرد: تحریم‌های جدیدی که تصویب شده، تلاش‌های آخری است که دشمنان انقلاب بر علیه ایران در حال انجام آن هستند و نشان از ناامیدی دشمن در برابر کشور ایران را دارد.
  وی گفت: ما بر این باور هستیم که انقلاب اسلامی در جایگاهی قرار دارد که می تواند مسائل و مشکلات داخل کشور را خود به تنهایی حل کند.
  وی ادامه داد: کشور ایران در عرصه بین المللی با توجه به مبارزه با تروریست و پیروزی‌های بزرگی که در جبهه عراق و سوریه داشته، اقتدار خود را نشان داده است.
  فرماندار شهرستان البرز یادآور شد: شکست‌های پی در پی تروریست که حامیان اصلی آنها تحریم کننده‌های اقتصادی کشور ایران هستند نشان از تاثیرواقتدار این نظام در جهان را دارد و به جهانیان اثبات می کند که این تحریم‌ها اثری بر روی ملت ایران نخواهد گذاشت.
  این مسئول بیان کرد: تحریماتی که بسته می‌شود نشان از اثبات دشمنی آمریکا به کشور ایران است و مسئله مهم این است که کشور ایران روابط خود را بر مبنای منافع ملی تعریف کرده و در این چار چوب با اقتدار پیش می رود.
  عسگری خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کشور ایران، خیلی از کشورها در عرصه اقتصادی بیشتر به ما نیاز دارند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">